تقدیر سرپرست فدراسیون از کلیه اعضای خانواده ورزش همگانی


احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی: از کلیه روسای هئیت های ورزش همگانی، روسای انجمن ها، کمیته ها و تمامی مربیان این فدراسیون که در پویش در خانه بمانیم و ورزش در خانه به ارائه آموزش های ورزشی از طریق صدا و سیما و فضای مجازی پرداخته بودند تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی طی پیامی از کلیه روسای هیئت ورزش های همگانی، روسای انجمن ها، کمیته ها و مربیان تحت پوشش این فدراسیون که در پویش در خانه بمانیم و ورزش درخانه به ارائه آموزش های ورزشی از طریق صدا و سیما و فضای مجازی پرداخته بودند تقدیر نمود.

گواری اظهار داشت: نظر به شیوع و فراگیری ویروس کرونا و ناشناخته بودن آن باشگاه های ورزشی، پارک ها و بوستان ها به ناچار تعطیل شد و این مسئله منجر به خانه نشینی مردم و مربیان شد.

وی افزود:  در این ایام بخش قابل توجهی از خانواده فدراسیون ورزش های همگانی به ارائه آموزش از طریق برنامه های صدا و سیما، فضای مجازی پرداختند و موجبات پاسخگویی به نیازهای حرکتی مردم در ایام قرنطینه را به خوبی پوشش دادند. کوچک ترین تلاش در جهت حفظ سلامتی از طریق ورزش شایسته تقدیر و تشکر است و بی شک اجری عظیم در نزد پرودگار دارد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۵:۲۲

  • ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

  • ۱۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار