تقدیر نائب رئیس فدراسیون جهانی ورزش های همگانی از رئیس کمیته دوچرخه سواری همگانی

تقدیر نائب رئیس فدراسیون جهانی ورزش های همگانی از رئیس کمیته دوچرخه
سواری همگانی

“آلن پطروسیان” جهت توسعه دوچرخه سواری همگانی ایران از سوی “پیتر باراندس” نایب رئیس فدراسیون جهانی ورزشهای همگانی مورد تقدیر قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، خدمات آلن پطروسیان و همکاران او در فدراسیون ورزشهای همگانی، کمیته متناظر دوچرخه سواری همگانی و گروه های دوچرخه سواری سراسر کشور در راستای توسعه دوچرخه سواری همگانی ایران از سوی پیتر باراندس نایب رئیس فدراسیون جهانی ورزشهای همگانی مورد توجه و تقدیر قرار گرفت.

پیتر باراندس نایب رئیس فدراسیون جهانی ورزشهای همگانی و رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی اروپا که برای برگزاری دوره مدیریت و رهبری ورزشهای همگانی CLC در مشهد حضور یافته در گفتگوی رسانه ای خود اعلام کرد:

در ایران آلن پطروسیان را میشناسم که قصد دارد ایران را تبدیل به کشور دوچرخه نماید و زیاد تلاش می کند و مشهد با توجه به شرایط آب و هوایی و کوهستانی نبودن میتواند به عنوان مرکز دوچرخه تبدیل شود.

باراندس که خود یک هلندی الاصل میباشد اضافه کرد:
در هلند، ما فرهنگ دوچرخه سواری را ترویج داده ایم و در هر خانواده یک دوچرخه وجود.

یکی از کارهایی که در هلند برای استفاده از دوچرخه انجام شد این بود که هزینه پارک اتومبیل ها در سطح شهر را افزایش دادیم و برای خودروهای تک سرنشین جریمه تعیین کردیم و برای تعداد خانواده ها به صـورت رایگان دوچرخه ارسال کردیم. با این کار مردم مجبور شدند مسافت های کوتاه را با دوچرخه طی کنند و بعد از گذشت زمان مردم عادت کردند و با همین امر دوچرخه جایگزین ماشین شد.
انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار