تقدیر هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از ورزشکار کردستانی

تقدیر هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از ورزشکار کردستانی

 تقدیر هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از ورزشکار کردستانی

پیاده روی با هدف صلح و دوستی

هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از محمدطالب نیا ،کشاورز کردستانی که با هدف صلح و دوستی در کشور پیاده روی می کند طی مراسمی تقدیر کرد.

کشاورز است و ۵۲ سال سن دارد. ولی چند روزی است که کشت و کار را رها کرده و با هدف صلح و دوستی درحال پیاده روی در کشور است. هفته گذشته در این حرکت نمادین و البته تاثیر گذار پا به اصفهان گذاشت و مورد استقبال هیات ورزش های همگانی استان اصفهان قرار گرفت.

محمد طالب نیا اهل شهر قروه دراستان کردستان است و سال ها است که به ورزش همگانی مثل پیاده روی مشغول است. اول آبان ماه هم با هدف صلح و دوستی برنامه پیاده روی در ۸ استان کشور قروه را ترک کرد و فرماندار شهر نیز اورا بدرقه کرد تا به دنیا بگوید ما ایرانی ها اهل صلح و دوستی هستیم .

وی در اینباره به سایت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان می گوید: ۳۵ سال است که ورزش می کنم و هربار درست به کار ابتکاری می زنم. این دفعه تصمیم گرفتم به صورت مورب از شمال غربی تا جنوب شرقی کشور پیاده روی کنم.

محمد طالب نیا اضافه می کند: طرح پیاده روی با هدف صلح و دوستی را با هزینه شخصی ام شروع کردم و پیش بینی می کنم تا ۱۰ روز دیگر با عبور از استان فارس و هرمزگان به برنامه ام پایان دهم.

این کشاورز ورزشکار ادامه می دهد: استان های آذربایجان غربی و شرقی ، زنجان، قزوین، قم اصفهان، فارس و هرمزگان خط مورب پیاده روی من بود .

محمد طالب نیا درخصوص اقامت در اصفهان و قدردانی هیات ورزش های همگانی استان از وی می گوید: اصفهان نصف جهان است و برای دنیا شناخته شده است . خوشحالم که به اصفهان آمدم و از هیات ورزش های همگانی استان اصفهان که به هدف من از پیاده روی، ارج نهاد تشکر می کنم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار