تقدیر وزیر بهداشت از فدراسیون ورزش های همگانی


دکتر سعید نمکی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای خطاب به وزیر ورزش و جوانان، از حمایت ها و همکاری فدراسیون ورزش های همگانی در برگزار مراسم باشکوه «پیاده روی و گفتگو» قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش هایهمگانی،‌ وزیر بهداشت در نامه خود تأکید کرد: حمایت وزارت‌ ورزش و جوانان از ورزش های همگانی و اقدامات جامعه محور در زمینه ترویج فعالیت­بدنی در گروه های مختلف سنی و اقشار جامعه آثار بسیار مثبتی در پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر در جامعه خواهد داشت.

گفتنی است عملکرد فدراسیون ورزش های همگانی در دوره جدید با برقراری همکاری نزدیک با وزارت بهداشت، مورد توجه این دستگاه مهم کشور قرار گرفته است.

در متن تقدیر نامه خطاب به مسعود سلطانی فر آمده است:‌

جناب آقای سلطانی فر

وزیر محترم ورزش و جوانان

با سلام و احترام؛

برگزاری افتخار آمیز شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران با حضور وزرا و مقامات ارشد وزارت بهداشت و کشور های عضو و هیأت همراه،‌ مقامات عالی، مسئولین و کارشناسان سازمان جهانی بهداشت و نمایندگان سازمان های بین المللی در مهرماه سال جاری در تهران،‌ نه تنها زمینه ساز ارتقای نظام سلامت میهن عزیزمان و نمایش قدرتمند توانمندی ها و ظرفیت های علوم پزشکی و خدمات بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران را فراهم نمود. بلکه صدای رسای محکومیت اقدامات یک جانبه و ظالمانه آمریکا در اعمال تحریم ها و جنایت علیه بشریت و تروریسم اقتصادی آمریکا گردید و از منظر جایگاه سیاسی و تعاملات منطقه ای و بین المللی دارای اهمیت فراوانی بوده است.

لذا بدین وسیله بر خود لازم می دانم، از حمایت های بی شائبه همکاران گرانقدر آن وزارت،‌ بویژه جناب آقای دکتر احمدی معاون محترم فرهنگی و توسعه ورزش همگانی،‌ فدراسیون ورزش های همگانی و مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب و سایر همکاران محترم که در برگزاری مراسم با شکوه

«پیاده روی گفتگو» مشارکت نمودند صمیمانه قدردانی نمایم. بدیهی است، حمایت آن وزارت از ورزش همگانی و اقدامات جامعه محور در زمینه ترویج فعالیت بدنی در گروه های سنی مختلف سنی و اقشار جامعه آثار بسیار مثبتی در پیشگیری کنترل بیماری های غیر واگیر دار در جامعه خواهد داشت.

از خداوند متعال سلامت و بهروزی و موفقیت آن برادر ارجمند و همکاران صدیق آن وزارت را خواستارم.

 

دکتر سعید نمکی

 

انتهای پیام/

 


  • ۰۹:۳۲

  • ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

  • ۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار