تقدیر و تشکر مسعود سلطانی‌فر از دست‌اندرکاران هفته تربیت بدنی


وزیر ورزش و جوانان طی نامه‌ای از دست‌اندرکاران هفته تربیت بدنی به دلیل برگزاری برنامه‌های این هفته تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر طی نامه‌از تلاش‌های صورت گرفته در هفته تربیت بدنی تقدیر به عمل آورد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله ضمن تشکر از رییس و اعضای محترم ستاد هفته تربیت بدنی و ورزش، از همراهی و مشارکت دستگاه ها و نهادهای عضو ستاد و به ویژه وزارتخانه های آموزش و پرورش، علوم تحقیقات و فناوری، کار، تعاون و رفاه اجتماعی، کشور، بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سازمان‌های صداوسیما، تربیت بدنی نیروهای مسلح، بسیج ورزشکاران و تربیت بدنی بسیج، ورزش شهرداری تهران و شهرهای بزرگ ایران و دهیاری‌ها و شهرداری های کشور در برگزاری هرچه شایسته برنامه‌های این هفته قدردانی می نمایم. همچنین از مشارکت گسترده ادارات کل ورزشو جوانان استان ها، و فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی در مراکز استانها و شهرستان ها در ایجاد زمینه و فرصت برای مشارکت گسترده مردم در برنامه و فعالیت‌های ورزشی صمیمانه سپاسگزارم.

خوشبختانه در این هفته و به لطف تلاش تمامی همکاران عزیز در بخش های مختلف ورزش، ضمن اجرای بیش از ده هزار برنامه متنوع ورزش همگانی و رقابتی در فضای میدانی و مجازی، شاهد افتتاح بیش از یکصد و سی پروژه شهری و روستایی و افتتاح بیش از ۴۵۰ خانه ورزش روستایی در استان های کشور بودیم.

امیدوارم در ماه‌های باقیمانده دولت تدبیروامید همچنان با هماهنگی و هم‌افزایی مجموعه نهادها و دستگاه‌های مرتبط با ورزش، شاهد تحقق و اجرای برنامه‌های ورزشی در جهت ارتقاء سلامت و نشاط مردم عزیز در اقصی نقاط کشور باشیم و دست‌اندرکاران ورزش کشور همچنان با تمام توان و با عزمی راسخ و استوار در جهت خدمت به مردم بزرگوار و شریف ایران اسلامی در مسیر تحقق اهداف توسعه ورزش کشور در ابعاد همگانی و قهرمانی گام های موثری بردارند.

انتهای پیام/


  • ۰۹:۰۵

  • ۱۳۹۹/۰۸/۰۷

  • ۳

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار