دومقام برای تیم ثبت رکود اصفهان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان تیم اصفهان در مسابقات کشوری ثبت رکورد ها به یک مدال طلا و یک مقام پنجمی دست یافت.

سرپرست و مربی تیم اصفهان با اعلام این خبر گفت: حاصل کار تیم دو نفره ثبت رکوردهای ورزشی استان اصفهان کسب یک مدال طلا و یک عنوان پنجمی دراین رقابت ها بود.

محسن نصیری دهبنه ادامه داد: در اولین دوره مسابقات ملی ثبت رکوردهای ورزشی ایران که در روز جمعه ۱۳ شهریور ماه با حضور برترین رکوردشکنان کشور به میزبانی بهشهر در استان مازندران و با حضور ورزشکارانی از استان های مختلف در ۱۸ ماده برگزار گردید،تیم استان اصفهان با دو ورزشکار شرکت نمود.

وی افزود: قرار بود این تیم با هشت ورزشکار منتخب در مواد مختلف شرکت نماید که چند نفر از ورزشکاران از شرکت در این رقابتها انصراف دادند.در این مسابقات علیرضا صرامی از استان اصفهان در ماده طناب زنی جفت پا در یک دقیقه با امتیاز ۲۴۲ و با اختلاف زیاد از نفر دوم(امتیاز ۲۱۲)به مقام قهرمانی نائل شد و در بین ۱۸ رکورددار برتر کشور در مواد مختلف قرار گرفت.امین شفیعی نیز در ماده روپایی با توپ فوتبال در یک دقیقه به مقام پنجم دست یافت.در پایان به قهرمانان مدال،حکم قهرمانی،جوایز نقدی و غیر نقدی نیز اهدا شد.

لازم بذکر است در این رقابتها از محسن نصیری دهبنه مربی و سرپرست تیم استان جهت داوری در چندین آیتم مختلف دعوت به عمل آمد و استان اصفهان در داوری این مسابقات نیز سهم قابل توجهی داشت.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار