جام دیجیتال محیطی برای رفع نگرانی خانواده ها

جام دیجیتال محیطی برای رفع نگرانی خانواده ها

 

 جام دیجیتال محیطی برای رفع نگرانی خانواده ها

مدیر شهربازی دیجیتالی ورزشی تفریحی(جام دیجیتال) هدف از تاسیس این شهربازی را استفاده از امکانات روز دیجیتالی ورزشی و تفریحی در یک مجموعه اعلام کرد.

رسول رضوانی در مراسم افتتاحیه جام دیجیتال اصفهان با بیان این مطلب گفت: اغلب خانواده ها نگران این هستند که فرزندشان کجا و چه بازی را برای انجام بازی رایانه ای انتخاب می کند. ما با تاسیس جام دیجیتال به این نگرانی ها پایان دادیم زیرا محیطی را فراهم کردیم که تمام نیاز های ورزشی و تفریحی و دیجیتالی در آن وجود دارد.

 جام دیجیتال محیطی برای رفع نگرانی خانواده ها

وی با بیان اینکه این مجموعه یک پکیج کامل است افزود: در جام دیجیتال بازی های رایانه ای که مجوز رسمی دارند و تحت نظر وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی وارد بازار شده اند ارائه می شود. از سوی دیگر امکانات ورزشی مانند فوتبال دستی و دارت و روی میز نیز در این شهربازی وجود دارد تا شرایط و امکان انجام بازی های حرکتی و ورزش نیز در کنار دیجیتال فراهم باشد.

این کارشناس آی تی خاطر نشان کرد: چنین مجموعه هایی می تواند اوقات فراغت فرزندان ما و افرادی را که علاقه مند به انجام بازی های رایانه ای هستند را مدیریت کنند .ما نیز تلاش کردیم با یکپارچه سازی امکانات ورزشی و تفریحی در کنار دیجیتال محیط مناسبی را برای تمام گروه های سنی در دو بخش خانم ها و آقایان در اصفهان فراهم سازیم.

 جام دیجیتال محیطی برای رفع نگرانی خانواده ها
مدیر جام دیجیتال با اشاره به اینکه هیات ورزش های همگانی استان اصفهان، ارتش جمهوری اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان بزرگ ترین شهربازی دیجیتالی ورزشی تفریحی کشور را در اصفهان راه اندازی کردند گفت: این شهربازی نیاز مبرم و ضروری شهراصفهان بود چراکه این شهر چندین سال است در زمینه بازی های رایانه ای فعالیت داشته و به نوعی پایه گذار مسابقات دیجیتالی بوده است.

 جام دیجیتال محیطی برای رفع نگرانی خانواده ها

رسول رضوانی یادآور شد: با حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و شبکه ملی فرهنگ و هیات ورزش های همگانی استان اصفهان جام دیجیتال اصفهان که بزرگ ترین در کشور است در مدت ۳۷ روز تاسیس شد.

شهربازی دیجیتال اصفهان

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار