جباری: کیفیت دوره های آموزشی در اولویت فدراسیون ورزش های همگانی قرار دارد


نشست کمیته آموزش فدراسیون ورزش های همگانی با حضور سرپرست آکادمی؛ نایب ربیس فدراسیون و اکثریت اعضای کمیته آموزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ نشست کمیته آموزش فدراسیون با محوریت بررسی درخواست های آموزشی انجمن های داژبال، تمرینات معلق. مینی فوتبال، ورزش در طبیعت، و کمیته های هوگام، ورزآرا و دومینو برگزار شد.

ناهید جباری سرپرست آکادمی ملی ورزش های همگانی در خصوص برگزاری نشست کمیته آموزش گفت: این کمیته با حضور چهره های علمی دانشگاهی تشکیل شده و هدف آن ارتقاء و استانداردسازی دوره ها متناسب با محتواهای علمی روز دنیا می باشد.

جباری افزود: خوشبختانه با شور و نشاط خاصی که در انجمن ها و کمیته ها ایجاد شده، درخواست ها برای طراحی و برگزاری دوره های مربیگری نیز افزایش یافته که کمیته آموزش فدراسیون با دقت این درخواست ها را مورد بررسی قرار می دهد.

جباری در پایان خاطرنشان‌ کرد: تخفیف پنجاه درصدی فدراسیون برای دوره های مختلف آموزشی آنلاین و ۲۵ درصدی برای دوره های حضوری نشان داد که فدراسیون صرفا به دنبال درآمدزایی از طریق آموزش نیست و کیفیت دوره های آموزشی در رأس اولویت های فدراسیون قرار دارد.


  • ۰۹:۵۴

  • ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

  • ۳۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار