fars 13940129001339

جذب و آموزش بانوان در بازی های الکترونیک

fars 13940129001339جذب، آموزش و قهرمانی

برنامه گروه بانوان در سال ۹۴

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته بازی های الکترونیک این هیات اولین جلسه گروه بانوان با هدف فعال سازی هرچه بیشتر خانم ها در زمینه بازی های الکترونیک برگزار شد.

رئیس کمیته بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان هدف از برگزاری این جلسه را برنامه ریزی برای فعال سازی هرچه بیشتر بخش بانوان اعلام کردو گفت: اصفهان اولین استانی است درکشور که نایب رئیس گروه بانوان انتخاب کرد و قصد داریم در سال جدید این گروه را بیش از گذشته در عرصه آموزش و برگزاری مسابقات فعال کنیم.

محمد مهدی کاظمی ادامه داد: برنامه وهدف ما برای سال جدید جذب، آموزش و برگزاری مسابقات قهرمانی در گروه بانوان است .باید با سیاست های تشویقی و برنامه ریزی کارشناسی شده خانم ها را که از پتانسیل بالایی در بازی های الکترونیک برخوردار هستند جذب کنیم. البته اولویت ما جذب و آموزش است و بعد پرداختن به بعد قهرمانی.

وی افزود: مجموعه اسطوره از سال گذشته با اختصاص دو روز از هفته به گروه بانوان فضای خوبی را برای آموزش و سرگرمی بانوان در بازی های الکترونیک فراهم ساخته است. امسال نیز کانون جهانگردی اعلام همکاری کرده که محیط بسیار مناسبی برای خانواده ها به ویژه بانوان عزیز جهت آموزش و تفریح می باشد.

کاظمی خاطر نشان کرد: در سال جدید با همکاری فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان قصد برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری در گروه آقایان را داریم که در پایان مدرک درجه یک به شرکت کنندگان در این دوره ها اهداء خواهیم کرد. اگربخش بانوان نیز فعال شود برای خانم ها نیز چنین دوره هایی را برگزار می کنیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار