جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی نشاط با فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی


رئیس فدراسیون ورزشهای دانشگاهی از مشارکت جدی این فدراسیون در اجرای طرح ملی نشاط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، اولین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی طرح ملی نشاط در محل فدراسیون ملی ورزش‌های الکترونیک با حضور بشیریان ریاست محترم فدراسیون ورزش‌دانشگاهی و لقمان شاورانی دبیر اجرایی طرح ملی نشاط برگزار خواهد شد.

در این جلسه موضوعات مختلف مربوط به طرح و همچنین امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز جهت اجرای طرح ملی نشاط در فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 در این جلسه پس از بررسی کارشناسی طرح و گفتگو درباره ظرفیت‌های موجود در ورزش دانشگاهی کشور، مقرر شد بخش دانشجویان در طرح ملی نشاط به صورت ویژه و با نگاه مسابقات رقابتی گنجانده شود و در طرح ملی نشاط مسابقات ورزش‌های الکترونیک به صورت حرفه‌ای نیز اجرا شود که در این مهم فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی تمام و کمال مشارکت و حمایت خواهد داشت.

همچنین در بخش لیگ ورزش‌های الکترونیک فعال و انجام فعالیت‌های تحرکی ورزشی فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی با مشارکت و همکاری کامل شرایط برگزاری طرح در سطح دانشگاه‌ها، هیات‌های استانی و اطلاع رسانی و تبلیغات طرح را در زیرساخت‌های آموزشی کشور به عهده خواهد گرفت.

گفتنی است دانشجویان شرکت کننده در مسابقات ورزش‌های الکترونیک و طرح ملی نشاط در کنار جوایز نفیسی که پیش‌بینی خواهد شد از مزایای دیگر نظیر تخفیف شهریه و دریافت احکام قهرمانی برخوردار خواهد شد

 

انتهای پیام/


  • ۱۸:۵۷

  • ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

  • ۱۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار