جودت: برگزاری «لیگ» منجر به رشد و توسعه یوگا در کشور شد


رئیس هیات ورزش های همگانی خراسان شمالی ایده برگزاری لیگ یوگا را موفق و منجر به رشد و توسعه هر چه بیشتر این رشته ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، نخستین دوره لیگ سراسر یوگا که از اواخر اردیبهشت ماه در دو کلاس  A و B  آغاز شده بود با قهرمانی تیم خراسان شمالی در بخش تیمی به پایان رسید.

مجید جودت در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی برگزاری این لیگ را مثبت ارزیابی کرد و گفت: یکی از عواملی که منجر به بسط و توسعه هر چه بیشتر ورزش همگانی خواهد شد توجه به برگزاری رویدادهای مربوطه می‌باشد که خوشبختانه این موضوع به طور کامل در رویکرد فدراسیون مشاهده می‌شود. 

وی کشف استعدادهای جدید، معرفی هر چه بیشتر انجمنها و رشته های فدراسیون و فعال تر شدن کمیته های استانی را از دیگر فواید برگزاری این لیگ عنوان کرد و افزود : 
برگزاری رویدادهای ورزشی از جمله لیگ یوگا در دوران کرونا منجر به پیشگیری از کم تحرکی شده و منجر به توسعه و ارتقای فرهنگ ورزش عمومی و همگانی نیز می‌شود.

رئیس هیات ورزشهای همگانی خراسان شمالی در ادامه تاکید کرد: یکی از وظایف اصلی فدراسیون و هیاتهای ورزشی تولید ایده های جدید به منظور پرداختن اقشار مختلف به موضوع ورزش و همچنین غنی کردن اوقات فراغت نامبردگان می باشد که طی ماه های اخیر شاهد عملیاتی شدن این موضوع می‌باشیم.


  • ۱۴:۵۶

  • ۱۴۰۰/۰۳/۲۴

  • ۲۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار