حسین باستین در سمت خود در هیات ورزش های همگانی استان بوشهر ابقاء شد


لمجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزارشد که حسین باستین رییس پیشین این هیات در سمت خود ابقا شد.

 

 
 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزارشد که حسین باستین رییس پیشین این هیات در سمت خود ابقا شد.
مدیرکل ورزش و جوانان در این ایین اظهارداشت:استان از لحاظ تحرک شرایط خوبی ندارد این مهم به دلیل شرایط بد اب و هوایی در استان است که بیش از ۷ ماه گرم استان اما در۴ ماهه نیمه سال شرایط برای ورزش فراه است
وی اضافه کرد ،:در سال گذشته طرح نشاط اجتماعی در سطح استان برگزارشد که بیش از ۸۵۰ برنامه درقالب پیاده روی ها، کوه پیمایی،ودوچرخه سواری برگزارشد.

وی اضافه کرد: در تمامی روستاها و شهرهای استان در جمعیت بالای ۵۰۰ نفر زمین مینی فوتبال برای توسعه ورزش همگانی وجود دارد.
بهروزیان فرد یادآورشد: آنچه برای جامعه مهم است بحث ورزش های همگانی است ، که اگر می خواهیم جامعه ای سالم و شاداب داشته باشیم راهی جز توسعه ورزش همگانی وجود ندارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: در زمینه توسعه ورزش همگانی سایر نهادها از جمله دانشگاه علوم پزشکی، آموزش و پرورش و شهرداری ها با فراهم نمودن امکانات لازم می توانند یاری رسان ورزش همگانی باشند.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی استان نیز به جایگاه خوب ورزش استان اشاره کرد و افزود: این استان در بعد ورزش های همگانی گام های مثبتی همسو با فدراسیون ورزش همگانی برداشته است.
علی مجد آرا افزود: فدراسیون ورزش های همگانی داری ۶۰ کمیته است است که در بین فدراسیون ها در بعد آموزش ، وررزشکاران سازان یافته بانوان، و کار آفرینی در باشگاه های ورزشی جایگاه نخست را از آن خود کرد.
وی اضافه کرد: در کنگره بین المللی کمیته انجمن مادان که از سوی فدراسیون مصوب شد در جایگاه همگانی فدراسیون جهانی قرار گرفت.
مجدآرا یادآور شد: به اعتبارات دستگاه اجرایی در بخش ارزش افزوده اشاره کرد و گفت: از این اعتبارات ۲۷ صدم درصد سهم ورزش همگانی است که مدیران کل ورزش و جوانان ها با حمایت استانداران سراسر کشور این بودجه را جذب کنند.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی بیان داشت جهت تحول سند سلامت در بعد ورزش های همگانی بیش از ۹۰ طرح ازسوی فدراسیون مصوب و ۱۴ طرح به هیات های استانی ابلاغ شد.
مجدرا در پایان گفت: هم اکنون بیش از ۳۲ درصد جمعت ورزش کشور به ورزش همگانی می پردازند که تا پایان سال ۱۴۰۴ این آمار به ۵۰ درصد خواهد رسید.
 
انتهای پیام /

  • ۱۵:۴۲

  • ۱۳۹۷/۱۲/۱۹

  • ۱۴۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار