SMS-Dahe-Fajr

حضور با شکوه ورزشکاران اصفهان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

SMS-Dahe-Fajrدر طلیعه سی و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بار دیگر خروش ملت بزرگ ایران را در برابر استکبار و استعمار فریاد می‌آوریم با یکپارچگی و وحدت مردم حول کلمه حق دو الگوی جهانی برای حرکت‌های آزادی‌خواهانه و ظلم‌ستیزانه در جهان بدل گشت.

این قیام الهی با رهبری معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) به ثمر نشست و اکنون نیز در برابر تلاطم اقدامات زشت زورگویان استکبار جهانی مقاوم‌تر و استوارتر از گذشته با استقامت به سوی اهداف عالی خود پیش می‌رود.

درس‌های این خیزش عظیم و مقاومت مردم ایران در برابر زیاده‌خواهی‌ها در طول بیش از ۳ دهه با رهبری حکیمانه و پیر فرزانه امروز انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی و حضور و پشتیبانی آحاد ملت بیانگر حقایقی عمیق در چهره پلید دشمنان ملت آزاده ایران است.

جامعه اسلامی ورزشکاران در آستانه ۲۲ بهمن با یادآوری رشادت‌های جانبازان، ایثارگران و شهدایی که در راه سربلندی میهن عزیز اسلامی جان خود را فدا کرده‌اند از همه امت اسلامی به ویژه ورزشکاران، قهرمانان و پهلوانان کشور دعوت می‌کند تا در راهپیمایی دشمن‌شکن و سرنوشت‌ساز ۲۲ بهمن امسال پرشورتر از سال‌های گذشته در صفوف نورانی امت همیشه در صحنه ایران حضور پیدا کنند.

من الله التوفیق

دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران

 

قابل توجه ورزشکاران استان اصفهان وعده ما جهت هر چه باشکوه تر کردن راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن

ساعت ۹ صبح  22 بهمن روز سه شنبه ورزشگاه تختی

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار