حضور نخستین فرماندار کشور در لیگ تندرستی ایران


یونس محمودی فرماندار لاهیجان نخستین فرمانداری است که در لیگ تندرستی ایران شرکت کرده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ طی نشستی از یونس محمودی فرماندار لاهیجان به خاطر حضور و مشارکت موثر در لیگ تندرستی ایران تقدیر شد..

محمودی درباره دلیل حضورش در لیگ تندرستی گفت: هدفم از حضور مشارکت در این لیگ، ارتقای سلامتی و تندرستی است. باتوجه به افزایش کم تحرکی دراین دوران این طرح در تشویق جامعه به ورزش بسیار مفید خواهد بود.

فرماندار لاهیجان درخصوص اهمیت لیگ تندرستی ایران اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس و باشگاه های  ورزشی طرح های متنوع فدراسیون ورزشهای همگانی ازجمله؛ لیگ تندرستی ایران نقش بسزایی در توسعه ورزش و ارتقا سلامت جامعه ایفا کرد.

 مریم بخشی، مدیر کل اداره ورزش جوانان استان با توجه به حضور پر رنگ شهرستان لاهیجان در  طرحهای  فدراسیون ورزشهای همگانی اظهار داشت: لاهیجان می تواند شهرستان پایلوت برنامه های ورزش های همگانی باشد، دانشگاه آزاد این شهرستان و دانشگاه سما با وجود پتانسیل بالای دانشجویان میتواند نقش بسزایی در این حوزه ایفا کند‌.

علیرضا زهری، رییس هیئت ورزشهای همگانی استان با اشاره به جایگاه لیگ در دوران کرونا اظهار داشت: از اهداف مهم  ورزشهای همگانی سلامت محوری را جایگزین درمان محوری است بطوریکه با تشویق جامعه به ورزش و فعالیت جسمانی میتوان در برابر بسیاری از بیماری ها مصون ماند. باید با نگاه جدی تر به مقوله ورزشهای همگانی سلامتی ، نشاط و شادابی را در بین شهروندان بسط و گسترش دهیم.

درخاتمه از یونس محمودی فرماندار شهرستان لاهیجان ، بعنوان اولین فرماندار در سطح کشور که در لیگ تندرستی شرکت کرد و جمشید بابایی، رییس هیات ورزشهای همگانی لاهیجان  بابت حضور پررنگ در این لیگ تقدیر صورت پذیرفت.

در این نشست یونس محمودی، فرماندار این شهرستان، سرهنگ جانعلی پور، فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش جوانان استان، علیرضا زهری، رییس هیات ورزشهای همگانی گیلان و جمعی از مسولان این شهرستان  حضور داشتند.

4555

انتهای پیام/


  • ۱۵:۴۲

  • ۱۳۹۹/۱۱/۲۹

  • ۳۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار