حضور نیکونژاد، مسوول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد در دفتر هیئت ورزشهای همگانی استان :

حضور نیکونژاد، مسوول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد در دفتر هیئت ورزشهای همگانی استان :

بر همکاری بیشتر سپاه و هیئت ورزشهای همگانی یزد تاکید شد


محمدمهدی نیکونژاد، مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد با حضور در دفتر هیئت ورزشهای همگانی استان با مسئولان این هیئت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، در این دیدار که با حضور امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، نایب رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان و همچنین حسن تقی زاده، رئیس کمیته تحول و تعالی ورزشهای همگانی استان همراه بود، در راستای برنامه تحول ورزش همگانی استان برگزار شد حاظران به بحث و تبادل نظر پرداختند.

محمدمهدی نیکونژاد، مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر استان یزد در سخنانی با اشاره به لزوم ورزش و نشاط بین شهروندان ادامه داد: سپاه الغدیر استان در سالهای گذشته با مشارکت در برگزاری همایشهای متعدد ورزش همگانی سعی داشته تا نقش خود را در نشاط و سلامت شهروندان به نحو احسن ایفا نماید.
وی ادامه داد: ما امیدواریم با همکاری هایی که با هیئت ورزشهای همگانی استان خواهیم داشت، بتوانیم جامعه ای فعال تر و سالم داشته باشیم.
مسئولان هیئت ورزشهای همگانی استان نیز در این نشست با قدردانی از حمایتهای سپاه پاسداران و بسیج از ورزش همگانی خواستار بیشتر شدن این همکاریهای و حمایتها شدند.
انعقاد تفاهم نامه با تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد از مهمترین تفاهم های این نشست صمیمانه بود.

*** در جلسه مسئولان هیئت ورزشهای همگانی استان و کمیته بازیهای فکری اعلام شد:
✅ برگزاری چند برنامه متنوع فکری به مناسبت عید غدیر خم
جلسه مسئولان هیئت ورزشهای همگانی استان و کمیته بازیهای فکری با محوریت برگزاری برنامه های این کمیته با محوریت سند تحول و تعالی ورزش همگانی در دفتر هیئت ورزشهای همگانی استان برگزار شد
در این نشست که با حضور امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، حسن تقی زاده، رئیس کمیته تحول و تعالی ورزش همگانی استان، سامان ارس خان، مسئول کمیته بازیهای فکری و چند تن از مسئولین این کمیته برگزار شد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان با اشاره به رسالت ورزش همگانی که برگیرنده ۲۸ کمیته مستقل است ادامه داد: کمیته بازیهای فکری هیئت ورزشهای همگانی استان، یکی از کمیته های اصلی ۲۸ گانه فدراسیون است که با نگاهی متفاوت به تقکر و رشد فکری شهروندان توجه دارد.
وی ادامه داد: کمیته بازیهای فکری می تواند با برگزاری همایشهای متعدد در زمینه تعالی انسانها بسیار موثر باشد.
در ادامه این نشست سامان ارس خان، در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این کمیته ادامه داد: ساختار جدید کمیته طی رایزنی هایی با مسئولان امر تشکیل شده و در آینده برنامه های بسیار جذابی اجرایی خواهد شد.
وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های ما چند برنامه متنوع برای آقایان و بانوان در هفته آینده به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار خواهد شد.

****برگزاری اولین دوره مربیگری کشوری درجه ۳ فریزبی در یزد
اولین دوره مربیگری کشوری درجه ۳ فریزبی با حضور ۳۰ نفر از مربیان سراسر کشور به مدت شش روز در یزد در حال برگزاری است.

در این دوره که مدرسی مینا رمضانی و به مدیرت آتوسا گرجی و داوری در سالن ۶هزار نفره شاهدیه در حال برگزای است، مربیان با اصول و فنون رشته فریزبی آشنا می شوند.

گفتنی است استان یزد با برگزاری دوره های آموزشی و همایشهای همگانی یکی از استانهای پیشرور در ورزش فریزبی است.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار