حضور ۱۰ کشور خارجی در جشنواره بین المللی ماهگیری ورزشی در مریوانحضور ۱۰ کشور خارجی در جشنواره بین المللی ماهگیری ورزشی در مریوان

جشنواره بین المللی ماهیگیری و گردشگری ورزشی با حضور ۱۰ کشور خارجی در مریوان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، نخستین جشنواره بین المللی گردشگری ورزشی و ماهیگیری با حضور گردشگران و ماهیگیرانی از ۱۶ استان ایران و کشورهای استرالیا، آرژانتین، اتریش، کلمبیا، نیوزلند، ایرلند، عراق، آلمان، هلند و فرانسه در مریوان مورخ ۲۱/۲/۹۷ اردیبهشت ماه در دریاچه زریبار مریوان برگزار شد .
این جشنواره به مناسبت گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان و یادواره ۵۴۰۰ شهید استان در دریاچه زیبای زریبار مریوان برگزار شد.
در پایان رها محلوجیان از تهران و سیروس شاهرخیان از قائمشهر به ترتیب به عنوان جوانترین و پیرترین ماهیگیر معرفی شدند و هیوا تاب از مریوان نیز تحت عنوان ماهیگیر پیشکسوت انتخاب شد.
امیر نیکخواه بزرگترین، انصار کریمی و اشرف عبدی از مریوان به ترتیب بزرگترین و بیشترین تعداد ماهی را در این جشنواره صید کردند.
همچنین طبق قوانین انجمن ماهیگیری سید عثمان ناصری، محسن عبدالملکی از قروه و علی اکبر موحد خواه از قم به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.
توزیع غذای سنتی و محلی در بین شرکت‌کنندگان، کلاش‌بافی و صنایع دستی، مسابقه دارت خانواده و مسابقات بومی محلی ازبرنامه‌های جانبی این جشنواره بود که در حاشیه دریاچه زیبای ریبار مریوان به صورت با شکوه انجام شد .
در پایان جشنواره بین المللی گردشگری ورزشی و ماهیگیری طی مراسم شاد و مفرحی که در مجتمع آموزش و پرورش برگزار شد به قید قرعه به ۲۰۰ نفر جوایز نفیسی اهداء شد.
این جشنواره به همت و همکاری فدراسیون ورزش های همگانی، شبکه یک سیما، اداره کل ورزش و جوانان کردستان، فرمانداری، هیأت ورزش های همگانی شهرستان و استان و دیگر دستگاه ها و ادارات مریوان انجام گرفت.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار