خسروی‌نژاد: طرح ملی نشاط یک ایده «مبتکرانه» و «مدرن» در ورزش ایران است


رئیس هیئت ورزش های همگانی ایلام از طرح ملی نشاط به عنوان یک طرح مبتکرانه و مدرن نام برد که تاکنون در سطح ملی و توسط فدراسیون و هیئت ورزش های همگانی اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان ایلام، سعید خسروی نژاد با اشاره به اجرای این طرح از آغاز سال جدید گفت:  طرح ملی نشاط و ورزشهای الکترونیک یکی از طرح های مبتکرانه و مدرن است که با تلفیق بازی های الکترونیک و فعالیت بدنی برای کودکان، نوجوانان و جوانان ویژه ایام شیوع ویروس کرونا طراحی شده است.

 وی در توضیح بیشتر در مورد این طرح گفت: پس از برگزاری رقابت ها یک نفر از هر رشته ورزشهای الکترونیک برای فینال مسابقات انتخابی تیم ملی به برج میلاد اعزام خواهند شد.

خسروی نژاد ادامه داد: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و عدم فعالیت بدنی مورد نیاز در رده های مختلف سنی خصوصا کودکان، نوجوانان و جوانان و روی اوردن به بازی های الکترونیکی در بین خانواده ها این طرح یک حرکت مبتکرانه و مدرن است که علاوه بر ایجاد انگیزه و شور در بین خانواده ها، با فعالیت بدنی نیز همراه است. 

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان ایلام در پایان تاکید کرد: اجرای این طرح باعث افزایش استقبال خانواده ها از ورزش های همگانی خواهد شد.


  • ۰۹:۳۶

  • ۱۴۰۰/۰۱/۱۳

  • ۱۰

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار