خوشحالیم که در کشور همیشه اولین هستیم

خوشحالیم که در کشور همیشه اولین هستیم

رئیس هایت ورزش های همگانی استان اصفهان:

خوشحالیم که در کشور همیشه اولین هستیم

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان اولین دوره بازآموزی مربیگری ورزش های آبی به میزبانی این هیات در اصفهان برگزار شد.

اولین دوره بازآموزی مربیگری برای مربیان شنای خانم با حضور عفت لطفی پور رئیس انجمن ورزش های آبی فدراسیون ورزش های همگانی به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در باشگاه و استخر پرواز برگزار شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با حضور در کلاس تئوری این دوره آموزشی ضمن قدردانی از حضور خانم لطفی پور گفت: خوشحالیم که اصفهان و هیات ورزش های همگانی استان همیشه در برگزاری دوره های آموزشی در کشور اولین است.

 خوشحالیم که در کشور همیشه اولین هستیم
امیر نوربخش باقری افزود: در پایان سال ۹۲ شاهد تغییراتی در فدراسیون ورزش های همگانی بودیم و انجمن ورزش در آب جای خود را به انجمن ورزش های آبی داد. ما نیز از این تغییرات که حاصل تجربه و دانش کارشناسان است استقبال کرده و اولین دوره مربیگری و بازآموزی ورزش های آبی با گرایش آمادگی جسمانی و ایروبیک در آب را برای مربیان اصفهانی برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه اصفهان شهر اول کشور است خاطر نشان کرد: امیدوارم مربیان حاضر درکلاس از تجارب خانم لطفی پور رئیس انجمن ورزش های آبی و مدرس دوره نهایت استفاده را برده باشند تا در اجرای کلاس های ورزش های آبی در استخرها، نیز اصفهان اولین باشد.

 خوشحالیم که در کشور همیشه اولین هستیم
امیر باقری تاکید کرد: هیات ورزش های همگانی استان اصفهان همراه و همسو باسیاست های فدراسیون ورزش های همگانی حرکت می کند و آمادگی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی، بازآموزی و مسابقات استانی و کشوری را دارد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان بااشاره به اجرای طرح های توسعه استخر از سوی ادارات و سازمان های مختلف در استان گفت: اصفهان امکانات زیادی دارد و در حال حاضر ارتش، سپاه و سازمان آب در حال ساخت استخر های جدید هستند. با به این نکته که خانم های اصفهانی اهل تلاش و تکاپو می باشند ، هیات امیدوار است به زودی شاهد مربیان ورزش های آبی در این استخر ها برای آموزش بانوان اصفهانی بوده و در این زمینه نیز رتبه اول در کشور را بدست آورد.

 خوشحالیم که در کشور همیشه اولین هستیم
وی اظهار داشت: تلاش هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و کمیته ورزش های آبی این هیات این است که ارتباط و تعامل خوبی با انجمن ورزش های آبی فدراسیون ورزش های همگانی داشته باشد .

امیر نوربخش باقری در پایان با اهداء لوح تقدیرو صنایع دستی اصفهان به خانم عفت لطفی پور از ایشان به خاطر حضور در اولین دوره مربیگری و بازآموزی ورزش های آبی با گرایش آمادگی جسمانی و ایروبیک در آب تشکر و قدر دارنی کرد. وی همچنین از رسول نعمتی رئیس کمیته آموزش و نگین انوشه مدیر برگزاری این دوره به خاطر تمام زحماتی که متقبل شدند و نیز خانم لاله کردوانی رئیس کمیته ورزش های آبی که در این دوره به دلیل مسافرت حضور نداشتند تشکر کرد.

 خوشحالیم که در کشور همیشه اولین هستیم

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار