دبیر انجمن پیلاتس کشور: مشارکت مربیان و مدرسان پیلاتس در پویش آموزشی پیلاتس بیش از هر دوران دیگری است


دبیر فعال انجمن پیلاتس گفت: مشارکت مربیان و مدرسین پیلاتس در روزهایی که کشور درگیر بیماری کوید ۱۹است، دو برابر شده که نسبت به سال های اخیر رشد قابل توجهی است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از خبرگزاری ایپنا، مریم درخش چشم روز جمعه در حاشیه رونمایی از پویش پیلاتس برای همه تا تاریخ ۹ آذرماه سال ۹۹ با اشاره به رشد مربیان و مدرسین پیلاتس در هفت سال گذشته اظهار داشت: مشارکت مربیان و مدرسین پیلاتس در روزهایی که کشور درگیر بیماری کوید ۱۹است، دو برابر شده که نسبت به سال های اخیر رشد قابل توجهی است.

وی افزود: همچنین علاوه بر تعداد مربیان، مشارکت کمیته های متناظر در کنار مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و ورزش در خانه نیز دو برابر شده ولی هنوز برای رسیدن به شرایط مطلوب راه دشواری در پیش داریم .

دبیر فعال انجمن پیلاتس ادامه داد: اکنون با برنامه ریزی انجمن پیلاتس و برگزاری وبینارهای تخصصی و پویش های مختلف در نظر داریم در این شرایط خاص رشته پیلاتس فعال باشد.

درخش چشم دبیر انجمن پیلاتس در خصوص عملکرد انجمن در ۶ ماه نخست سال جاری گفت: با برگزاری مسابقات مجازی و وبینارهای تخصصی و همچنین حضور موفق در پویش آماده باش فدراسیون و پویش های مختلف انجمن در مسیر خوبی قرار گرفته ایم.

وی تصریح کرد: همچنین در پویشی که توسط فدراسیون برنامه ریزی شده بود با شعار تو هم شروع کن با قدرت حاضر شده و امید است بتوانیم گام های بزرگی در راستای اهداف عالیه این فدراسیون برداریم .

دبیر فعال انجمن پیلاتس گفت: انجمن پیلاتس تا تاریخ ۹ آذرماه سال جاری پویشی را در حال برگزاری دارد که هر مربی به ۹ نفر۹ حرکت زنجیره ای آموزش می دهد تا افراد بتوانند در منزل نیز ورزش کنند.

 

انتهای پیام/


  • ۰۸:۴۹

  • ۱۳۹۹/۰۸/۱۱

  • ۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار