درخشش ورزشکاران کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید


ورزشکاران کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید خوش درخشیدند.

ورزشکاران کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید خوش درخشیدند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، ورزشکاران کمیته کلیستنیکس ورک اوت فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید حضوری شایسته و درخشان داشتند.  

از جانب این کمیته تا کنون ورزشکاران متعددی در قالب های مختلف دینامیک، استاتیک و تلفیقی در این برنامه حضور یافتند و از چهار گروه نمایشی، دو گروه به فینال این مسابقات راه یافتند.

نخستین اجرای این کمیته توسط پیام حسن نژاد دبیر کمیته کلیستنیکس و قهرمان جهان این رشته در سال ۲۰۱۶ مسکو روسیه و با هدایت بهادر رزاقی عضو هیأت رئیسه فدراسیون جهانی کلیستنیکس ورک اوت و رئیس کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی ارائه شد، که با استقبال عمومی و توجه ویژه هیأت داوران مستقیما به فینال مسابقات راه یافت.

امیر صدر و علی قامتی در قالب گروه خیر و شر بود دومین گروه از این کمیته بود که در برنامه عصر جدید حضور یافته و توانستند مستقیماً در فینال مسابقات حضور یابند.

گفتنی است کارگاه آموزشی کلیستنیکس ورک اوت به مدرسی بهادر رزاقی رئیس کمیته، پیام حسن نژاد، استاد غلامرضا کمانه نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و دکتر نسرین رمضانی ششم اردیبهشت ماه در سرای محله پارک ساعی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۰:۵۷

  • ۱۳۹۸/۰۱/۲۸

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار