درخواست ایران برای استقرار مقر‌ کنفدراسیون مینی فوتبال آسیا در تهران


نشست هم‌اندیشی و بررسی برنامه های انجمن مینی فوتبال در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، در این نشست که با حضور سید عبدالحمید احمدی؛ معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، افشین ملایی؛ رییس فدراسیون ورزش های همگانی و جمعی دیگر از ارکان مدیریتی فدراسیون برگزار شد، بر ضرورت شتاب دهی به فعالیت ها و برنامه های انجمن در سال ۱۴۰۰ تأکید شد.

سید عبدالحمید احمدی در این نشست؛ اقدامات انجمن‌‌ مینی فوتبال را در همین مدت کوتاه ارزشمند و کارآمد ارزیابی کرد و افزود: فدراسیون ورزش های همگانی باید بتواند از جذابیت های مینی فوتبال برای جذب حداکثری‌ مردم بویژه نوجوانان و جوانان استفاده کند و وزارت ورزش و جوانان هم‌ از برنامه های این انجمن در سال ۱۴۰۰ حمایت می کند.

وی‌ در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های جدی شخص وزیر ورزش و‌ جوانان، توسعه زیرساختی بسیار مناسبی در زمینه ورزش مینی فوتبال ایجاد شده و انتظار می رود از این فرصت‌‌ ایجاد شده به نحو احسن استفاده شود.

دکتر احمدی با اشاره به گزارش کریم مقدم مبنی بر دعوت رسمی‌ از رییس فدراسیون جهانی مینی فوتبال برای بازدید از ایران و همچنین ارایه درخواست استقرار مقر‌ کنفدراسیون مینی فوتبال آسیا در تهران افزود: قطعا موافق استقرار مقر کنفدراسیون مینی فوتبال آسیا در ایران هستیم و از حضور رییس فدراسیون جهانی مینی فوتبال هم در ایران استقبال می کنیم.

در ادامه این نشست، افشین ملایی؛ رییس فدراسیون ورزش های همگانی هم عملکرد انجمن مینی فوتبال را درخشان توصیف کرد و افزود: طرح ملی «مینی فوتبال ۱۴۰۰» در سال جاری، مینی فوتبال را به درون تمامی محلات و‌ روستاهای کشور خواهد برد و ما شاهد تحول اساسی در ورزش همگانی کشور خواهیم بود.

گفتنی است در این نشست رضا شجیع؛ نایب رییس فدراسیون ورزش های همگانی و محمد رضا فروحی؛ دبیر این فدراسیون نیز حضور داشتند.


  • ۱۷:۳۵

  • ۱۴۰۰/۰۱/۲۳

  • ۲۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار