در راستای توسعه ورزش همگانی در رسانه ملی؛ وزیر ورزش و جوانان از رئیس سازمان صدا و سیما تقدیر کرد


دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با اهدای لوح تقدیر به دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از زحمات ارزنده رسانه ملی در توسعه ورزش همگانی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: بدین وسیله از اهتمام جدی آن برادر گرامی و همکاران ارجمندتان در سازمان صدا و سیما به ویژه معاونت محترم سیما، معاونت محترم صدا و مدیران و تهیه کنندگان شبکه ورزش( برنامه های تلویزیونی از شنبه، آقای ورزش، باشگاه خانگی، ورزش با قهرمانان و کوه گشت)، شبکه سلامت سیما (برنامه ایران فعال)، شبکه رادیویی سلامت (برنامه رادیویی افق روشن) و شبکه رادیویی ورزش (برنامه رادیویی صبح ورزش)که با درک شرایط ورزش همگانی کشور و ضرورت افزایش تحرک و فعالیت بدنی مردم با افزایش زمان تولید و پخش برنامه های مرتبط با ورزش همگانی فرصت ارتقاء آگاهی و شناخت هرچه بیشتر آحاد مختلف جامعه نسبت به این مقوله مهم و اساسی را فراهم نموده اند،‌ تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است با تداوم این توجه و حمایت رسانه ای، زمینه همگانی شدن ورزش در کشور و به ویژه افزایش سهم ورزش در سلامت عمومی و پیشگیری از بیماری ها را فراهم گردد.

برای جنابعالی و همکاران محترم تداوم توفیق در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

مسعود سلطانی فر

 

انتهای پیام /


  • ۱۰:۲۷

  • ۱۳۹۸/۰۷/۱۴

  • ۱۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار