در پایان هفته اول لیگ سراسری یوگا، اصفهان در رده سوم قرار گرفت.

با پايان يافتن هفته نخست ليگ سراسری يوگا استان‌های قزوين، بوشهر و اصفهان به ترتيب در رده‌های اول تا سوم جدول رده‌بندی اين رويداد نوين فدراسيون ورزش‌های همگانی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، ليگ سراسری ورزش يوگا برای نخستين بار و به همت انجمن كشوری اين رشته و به عنوان يكي از رويدادهای سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمريني در طرح بهار تندرستی در حال اجرا می‌باشد.
اين ليگ در دو بخش A و B برگزار می‌گردد و در پايان با شناسايی نفرات برتر، تيم‌های ملی يوگا در هر دو بخش آقايان و بانوان تشكيل و استان‌های برتر نيز با در نظر داشتن شاخص تعداد مشاركت، معرفی و تجليل خواهند شد.
ليگ سراسري ورزش يوگا بر اساس استانداردهای فدراسيون جهانی اين رشته برگزار می‌شود.


موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

یک نظر

 1. با سلام و احترام
  اینجانب مریم علیزاده در کارگاه آناتومی یوگا که قرار بود به صورت آنلاین در روز ١۶ تیر از طریق هیئت یوگا اصفهان برگزار بشود ثبت نام کرده و شهریه آن را نیز کامل پرداخت کردم ولی این دوره به علت قطعی برق و مشکلات اینترنت در کشور به روز جمعه تاریخ ١ مرداد تغییر پیدا کرد.
  اما در این روز هیچ لینکی برای شرکت در دوره به من ارسال نشد و هر چند بار هم که با مسئول برگزاری (حسینی) که شماره موبایل ایشان در سایت فدراسیون قرار دارد تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود و موبایل خود را خاموش کردند و بنده به ایشان در واتس آپ هم پیغام دادم بعد از یک روز به من جواب دادند و گفتند که دوره برگزار شده و شماره موبایل من از سامانه حذف شده بوده است و شماره تماس من را نداشتند!!!!!!!!!!!!
  و این در حالی است که فیلد شماره تماس در سامانه ستاره دار و اجباری است و من درحال حاضر پنج دوره آنلاین از طریق هیئت یوگای سایر استانها شرکت کرده ام و بدون هیچ مشکلی به من اطلاع رسانی کرده و لینک شرکت در دوره را به من ارسال نموده اند و فقط و فقط هیئت یوگای اصفهان دوره را بدون اطلاع رسانی برگزار کرده و چنین ادعایی نموده است که حتی در اینصورت هم مشکل از سوی سایت فدراسیون بوده است و تقصیری متوجه بنده نمیباشد.
  لذا خواهشمند است پیگیری فرمایید تا در یک دوره جدید بنده را مشارکت داده و یا اینکه شهریه ی پرداخت شده را به کیف پول در سایت فدراسیون باز گردانید.

  سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار