دعوت رئیس هیات همگانی گیلان از جامعه ورزش برای حضور در انتخابات


نشست روسا و نواب هیات ورزشهای همگانی  شهرستانهای استان گیلان با حضورعلیرضا زهری رئیس هیات ورزشهای همگانی استان و اعضای این هیات امروز چهارشنبه 19 خرداد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از روابط عمومی هیات گیلان، در این نشست علیرضا زهری با اشاره به در پیش بودن انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، جامعه ورزش همگانی را به حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر دعوت کرد.

زهری با تاکید بر اهمیت حضور مردم در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات سبب می‌شود که همه در برنامه ریزی‌های کشور نقش داشته باشیم. اگر می‌خواهیم در تصمیمات کلان کشور سهمی داشته باشیم باید در انتخابات شرکت کنیم زیرا با شرکت در انتخابات است که مردم جامعه به یک اجتماع می‌رسند.

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گیلان خاطر نشان کرد: لازم است همه هیات های شهرستانی از تمام ظرفیت خود برای حضور پرشور درانتخابات پیشرو استفاده کنند. 

در پایان این نشست عملکرد هیات ها ی ورزش همگانی شهرستانها در سال ۱۳۹۹ و برنامه های آنها در سال ۱۴۰۰ ، مشکلات و چالش‌ها در جهت توسعه ورزشهای همگانی سراسراستان گیلان مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.


  • ۱۷:۱۲

  • ۱۴۰۰/۰۳/۱۹

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار