دعوت هیات ورزش های همگانی برای شرکت در راه پیمایی 22بهمن

دعوت هیات ورزش های همگانی برای شرکت در راه پیمایی ۲۲بهمن

 دعوت هیات ورزش های همگانی برای شرکت در راه پیمایی 22بهمن

هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ضمن تبریک دهه مبارک فجر و سی و پنجمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی از تمامی روسای کمیته های ورزشی زیر مجموعه هیات و ورزشکاران عضو این کمیته ها دعوت می کند تا باشرکت در راه پیمایی باشکوه ۲۲ بهمن با امام راحل(ره) تجدید میثاق کرده و همراه و همگام با مردم شهید پرور اصفهان به استکبار جهانی نشان دهند که وحدت و همدلی اساس و پایه مستحکم جمهوری اسلامی است.

بخشی از بیانیه علی اکبر رفسنجانی رئیس مجمع مصلحت نظام برای دعوت مردم جهت شرکت در راه پیمایی ۲۲ بهمن ماه که در زیر می خوانید.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مردم دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه سیاسی مورد نظر رهبری نظام را که با انتخابات ۲۴ خرداد شروع شد، تکمیل کنند.

انقلاب اسلامی ایران، که از یک سو ریشه در باورهای دینی مردم ایران دارد و از سوی دیگر برخاسته از روحیه استبدادستیزی و استعمارگریزی فطری انسانهاست، مهمترین پدیده اجتماعی، فرهنگی و سیاسی قرن حاضر در جهان است.

انقلاب متعلق به همه مردم معتقد به نظام و قانون اساسی است و منحصر به گروه یا جناح خاصی نیست. مردمی که برای حفظ انقلاب فرزندان خویش را در دفاع مقدس تقدیم کرده‌اند و در همه مراحل هوشیاری فردی و اجتماعی و وفاداری به نظام اسلامی را ثابت نموده‌اند، با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه سیاسی مورد نظر رهبری نظام را که با انتخابات ۲۴ خرداد شروع شد، تکمیل می‌نمایند تا به عنوان سندی دیگر از افتخارات، در تاریخ این سرزمین بماند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار