دغدغه هیات ورزش های همگانی توسعه رشته آمادگی جسمانی است

دغدغه هیات ورزش های همگانی توسعه رشته آمادگی جسمانی است

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در اولین کارگاه آشنایی با رشته بادی بیوتی که در پایگاه ورزش قهرمانی اصفهان برگزار می شد گفت: یکی از بیشترین دغدغه ها و نگاه هیات ورزش های همگانی استان اصفهان توسعه ورزش آمادگی جسمانی و ایروبیک است.

امیر نوربخش باقری ادامه داد:خداراشاکر هستیم که در استان و شهر اصفهان که شهر نمونه خداست برای اولین بار در کشور کارگاه آشنایی با رشته جدید بادی بیوتی که زیر مجموعه آمادگی جسمانی و ایروبیک قرار دارد را برگزار می کنیم.

 دغدغه هیات ورزش های همگانی توسعه رشته آمادگی جسمانی است
وی با بیان اینکه با آغاز به کار دکتر سیروس سمیعی به عنوان رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان توانسته ایم از پتانسیل موجود بین علاقه مندان این رشته بهره بگیریم گفت: تا این لحظه ۲۸ هزار مربی و ورزشکار فعال در رشته آمادگی جسمانی و ایروبیک شناسایی وساماندهی شده اند.

امیر باقری خاطر نشان کرد: همیشه گفته ام و این بار نیز یاد آور می شوم که هیات ورزش های همگانی استان اصفهان آماده برگزاری مسابقات درون استانی و کشوری در رشته های مختلف همچون رشته آمادگی جسمانی و ایروبیک است و از این بابت هیچ مشکل مالی ، اسکان و سالن مسابقات نداریم.

وی که در جمع مربیان و سید داود حسینی ری موسس رشته بادی بیوتی قرار داشت افزود: درخواست مسابقات از شما و برگزاری آن از ما. هیات ورزش های همگانی استان اصفهان آماده برگزاری کلاس های مربیگری و داوری، تربیت مدرس و ارتقاء سطح دانش مربیان و داوران است و از همین جا به دکتر صالح نیا ریاست کمیته آمادگی جسمانی فدراسیون ورزش های همگانی نیز اعلام می کنیم که برای برگزاری این دوره ها آماده میزبانی هستیم

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار