دومین دوره کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس ویژه آقایان برگزار شد


دومین دوره کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس ویژه آقایان توسط کمیته کلیستنیکس (استریت ورک اوت) ایران برگزار شد.

دومین دوره کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس ویژه آقایان توسط کمیته کلیستنیکس (استریت ورک اوت) ایران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، دومین دوره کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس ویژه آقایان به مدت چهار روز به مدرسی بهادر رزاقی (مدرس آکادمی فدراسیون جهانی) از تاریخ ۷ إلی ۱۰ اردیبهشت ماه توسط کمیته کلیستنیکس (استریت ورک اوت) ایران برگزار شد.

 

روز اول این دوره با نمایش گزیده ای از فیلم های مسابقات جهانی و توضیح قوانین مسابقات، تاریخچه این رشته و مروری بر ویژگی های اصلی آن توسط و سپس با تدریس مباحث تئوری ورزشی و بیان موضوعاتی همچون علم تمرین ادامه یافت.

بخش آموزش عملی کارگاه نیز در اولین روز و از ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر با حضور بیش از ۲۰ نفر از مربیان و ورزشکاران سراسر کشور که پیش از این در سمینارهای این رشته شرکت کرده بوده و از مدرک مربیگری آمادگی جسمانی خود را نیز اخذ کرده بودند، آغاز گردید. ایشان پس از یادگیری نحوه گرم کردن صحیح، به انجام حرکات پایه کلیستنیکس پرداخته و روشهای اجرای آنها را از سطح مبتدی تا پیشرفته آموختند. در ادامه تمامی شرکت کنندگان به صورت گروهی و فردی این حرکات را تحت نظر اساتید در سِت های مختلف تمرین کردند.

روز سوم کارگاه نیز با انجام تمرینات فشرده شرکت کنندگان شروع شده و سپس مباحث تخصصی کلیستنیکس همچون برنامه نویسی تمرینات و تکنیک های تمرین این رشته به ایشان آموزش داده شد.

چهارمین و آخرین روز این کارگاه با آزمون تئوری آغاز شده و در ادامه هومان، مدرس این دوره شخصا از تک تک داوطلبان امتحان عملی گرفتند.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان در این دوره، می توانند در دوره مربیگری این رشته در سال آتی شرکت نمایند.

 

انتهای پیام/

 


  • ۱۳:۱۵

  • ۱۳۹۸/۰۲/۱۱

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار