دومین سهمیه مسابقات جهانی در دست اصفهانی ها

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان دومین سهمیه مسابقات جهانی بازی های رایانه ای به اصفهانی ها رسید.

رئیس کمیته ورزش ها و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: سال گذشته نوید برهانی از اصفهان تنها نماینده ایران در مسابقات جام جهانی فیفا در کشور فرانسه بود. که با توجه به قهرمانی ایشان درمسابقات ، ایران می توانست سهمیه دیگری در رقابت ها داشته باشد.

محمد مهدی کاظمی افزود: مهرداد کمپانی دیگر پلیراصفهانی است که توانست سهمیه حضور در مسابقات جهانی بازیهای رایانه ای (فیفا) را از آن خود کند. ایشان در مسابقات ای اس دبلیو سی که هرساله از طرف فدراسیون جهانی بازی های رایانه ای در کشورهایی که نمایندگی دارند برگزار میشود، توانست به مقام قهرمانی دست پیدا کند و مسافر فرانسه شود.

مهردا کمپانی خود در اینباره می گوید: با توجه به قهرمانی نویدبرهانی از ایران در مسابقات سال قبل ، ما سهمیه دیگری برای شرکت در جام جهانی بازی های رایانه ای که هرساله به میزبانی فرانسه برگزار می شود بدست آوردیم. بنده نیز در مسابقات ای اس دبلیو سی امسال به مقام قهرمانی رسیدم و سهمیه دوم را به نام خود کردم.

وی خاطرنشان می کند: رقبای زیادی در مسابقات داشتم ، با این حال از مرحله گروهی و حذفی صعود کردم و با قهرمانی در این رقابت ها کسب سهمیه نمودم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار