دومین همایش کشوری کلیستنیکس/استریت ورک-اوت در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد

دومین همایش کشوری کلیستنیکس/استریت ورک-اوت در دانشگاه شهید بهشتی
تهران برگزار شد

دومین همایش کشوری کلیستنیکس/استریت ورک-اوت با هدف معرفی و آشنایی هر چه بیشتر مردم با این رشته در تالار مولوی دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، این گردهمایی در روز جمعه ۲۳ آذر ماه ۹۷ و با حضور و سخنرانی کمانه، نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و جمعی از اساتید و صاحب نظران این رشته، به همت کمیته کلیستنیکس/استریت ورک-اوت ایران صورت گرفت.

این همایش یکروزه با حضور نزدیک به یکصد نفر از علاقه مندان و فعالان این حوزه برگزار گردید که در آن مباحث مختلفی از جمله، تاریخچه کلیستنیکس، آناتومی، تغذیه، آشنایی با حرکات پایه این رشته، مزایا و ویژگیهای متمایز آن نسبت به سایر سبکهای تمرینی، قوانین مسابقات و داوری، و شاخه های مختلف کلیستنیکس معرفی و مورد بررسی قرار گرفت و در بخش اختتامیه، با اجرای حرکات نمایشی تعدادی از قهرمانان این رشته و نیز برگزاری مسابقه بین حضار، به کار خود پایان داد.
لازم به ذکر است سخنرانان این همایش آقایان: بهادر رزاقی (رئیس کمیته کلیستنیکس ایران و عضو فدراسیون جهانی این رشته) ، پیام حسن نژاد (قهرمان جهان در سال ۲۰۱۶) ، ایمان دهقانی ، علی دانش، علی حسینی و خانم ها: تینا هومان و حدیث آل علی بودند که هر کدام به بیان یکی از سرفصل های فوق پرداخته و در ادامه برخی سوالات شرکت کنندگان را پاسخ دادند.
گفتنی است کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس/استریت ورک-اوت از تاریخ ۲۴/۰۹/۹۷ به مدت چهار روز در محل باشگاه ستاره سهیل تهران و با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور برگزار گردید.
انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار