دو خبر خوش رئیس فدراسیون ورزش های همگانی برای ورزش چهار محال و بختیاری


رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در سفر خود به استان چهار محال و بختیاری دو خبر خوش را به اهالی ورزش این استان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، افشین ملایی که به شهرکرد سفر کرده است، روز پنجشنبه ۱۱ دی ماه در نشست ‌با روسای شهرستان ها و کمیته های استانی تاکید کرد: نگاه حمایتی از ورزش همگانی در دستور کار بخش‌های مختلف مدیریتی قرارگرفته است و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های شهرداری، سازمان بسیج مستضعفین، دانشگاه‌ها، آموزش‌وپرورش و دیگر ارگان‌های ذی‌ربط، توسعه ورزش همگانی و افزایش سرانه ورزش شهروندی را در پی خواهد داشت.

افشین‌ملایی تصریح‌ کرد: برای توسعه ورزش همگانی‌ در دوره تحریم‌ و کرونا با نگاه به درون و توجه به زیست بوم هر‌استان می  توان در سطح‌ملی برنامه ریزی کرد.

وی بر نگاه حداکثری به استان ها تاکید و خاطرنشان کرد: امکان‌مشارکت هیات های شهرستانی توسعه خواهد یافت.

رییس فدراسیون‌ ورزش های همگانی‌کشور افزود: برای تامین زیرساخت‌های ورزش همگانی امکان سرمایه گذاری فدراسیون وجود ندارد اما شرایط مشارکت شهرداران در طرح‌شفا برای‌تامین نیازهای ورزش های همگانی متناسب‌با ظرفیتها فراهم‌شده است.

ملایی به تحقق توسعه زیرساخت با نگاه نیاز محور شهر‌تاکید و خاطرنشان‌کرد: در شرایط تحریم‌و کرونا و عدم‌امکان‌فروش نفت، جذب اسپانسر برای حمایت از فدراسیون و بالتبع آن هیات های استانی و شهرستانی‌‌‌در پیشبرد اهداف موثر خواهد بود.

وی نگاه حداقلی به فعالیت های بانوان را مانع پیشرفت جامعه دانست و افزود: با رعایت چارچوب های ارزشی و رسمی کشور امکان حضور بانوان افزایش می‌یابد‌‌ و در همین‌راستا تهیه یک‌ پوشش اسلامی رسمی‌مناسب ورزش همگانی‌برای بانوان در‌حال برنامه ریزی و اجراست.

 وی دوخبر‌خوش را نیز‌به ورزشکاران‌ورزش همگانی استان نوید داد: نوید اول اینکه تمام مربیان فعال ورزش صبحگاهی و عصرگاهی با داشتن‌ حداقل‌تحصیلات دیپلم می توانند بصورت رایگان در دوره تربیت مربی آمادگی‌‌شرکت کنند‌‌.

وی با تاکید بر اینکه هدف فدراسیون‌ درامدزایی از اموزش نیست بیان‌کرد: تخفیف ۵۰‌درصدی کلیه خدمات آموزشی فدراسیون در سطح‌کشور از محل منابع فدراسیون را نیز به عنوان‌خبر‌خوش دوم‌اعلام‌کرد.

در پایان‌این مراسم حکم انتصاب روسای هیات های شهرستان ها و روسای کمیته های ورزشی استان اعطا شد.


  • ۱۶:۲۸

  • ۱۳۹۹/۱۰/۱۱

  • ۵۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار