دکتر احمدی: ادبیات مشترکی بین ورزش همگانی و وزارت آموزش و پرورش شکل گرفته است


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: هدف تفاهم نامه بین فدراسیون همگانی و وزارت آموزش و پرورش برقراری ادبیات مشترک بین طرفین است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، دکتر عبدالحمید احمدی که صبح امروز به همراه دکتر افشین ملایی و دکتر رضا شجیع با دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش دیدار کردند، ضمن بیان این مطلب به اهمیت همکاری بین فدراسیون ورزش‌های همگانی و تربیت بدنی وزارت ورزش اشاره کرد و گفت: امضا تفاهم نامه بین طرفین باعث هم افزایی شده و یک ادبیات مشترک ایجاد می کند.

دکتر احمدی به حضور تیم مدیریتی کارآمد در فدراسیون ورزش های همگانی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر یک تیم مدیریتی متعهد و متخصص در فدراسیون همگانی مستقر است و ما به واسطه این تیم اکنون با آرامش بیشتری موضوع ورزش همگانی و سیاست گذاری در این حوزه را دنبال می کنیم.

وی به نقش موثر دکتر مهرزاد حمیدی در معاونت تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: با حضور دکتر حمیدی در این مسئولیت ریل گذاری درستی در حوزه ورزش دانش آموزی انجام شده است که اگر در آینده محصولی داشته باشیم از اقدامات موثری است که اکنون در حال انجام است.

دکتر احمدی با بیان اینکه اگر امروز در این حوزه کم تحرکی با آسیب ها و چالش هایی ‌مواجهیم به خاطر سیاست های نادرستی که در ۲۰ سال گذشته اعمال شده است خاطرنشان کرد: اعتقاد شخصی من این است که موثرترین بخش برای سرمایه گذاری ورزش همگانی، آموزش و پرورش است چرا که این بخش جمعیت بزرگی از کشور را تحت پوشش خود قرار داده است.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از امضا تفاهم نامه بین وزارت ورزش، فدراسیون همگانی و معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک اقدام بزرگ یاد کرد و گفت: هدف ما برقراری تعامل حداکثری ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها، ادارات کل ورزش و جوانان استان ها با هیات‌های استانی ورزش همگانی سطح کشور است.

دکتر احمدی تاکید کرد: ما باید نتایج ملموس و موثری را در حوزه ورزش‌های همگانی در میان مدت و کوتاه مدت شاهد باشیم.


  • ۱۱:۵۲

  • ۱۳۹۹/۱۰/۱۷

  • ۲۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار