دکتر مجدآرا : ۳۰درصد از طرح سند تحول فدراسیون ورزش‌های همگانی اجرایی شد

دکتر مجدآرا : ۳۰درصد از طرح سند تحول فدراسیون ورزش‌های همگانی اجرایی شد

«علی مجدآرا» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح با کمک متخصصان حوزه همگانی و استان ها تدوین شده که در شورای ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به تصویب رسید و بر مبنای سند توسعه به همه استان ها و دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ شد.
رئیس فدراسیون ورزش همگانی افزود: این فدراسیون در بیشتر استان ها طرح های ایجاد جاده سلامتی، پیست های دوچرخه، باشگاه مخصوص بانوان را در دستور کار خود قرار داده است.
مجدآرا با بیان اینکه یکی از برنامه های تحول؛ منطقه ای کردن تمام استان ها است، گفت: ما استان ها را به ۱۰ منطقه تقسیم کردیم و توانستیم در ۹ منطقه جلسات آمایش سرزمینی برگزار کنیم. فدراسیون توانسته بیش از ۶۰ میلیون تومان به استان ها در این زمینه اعتبار دهد.
او در ادامه اظهار داشت: بیش از ۸۲ همایش خانوادگی را از شبکه های خود در سطح استان ها پخش کردیم که این همایش ها به صورت چشم گیری نهادینه شده است.
رئیس فدراسیون ورزش همگانی یکی از اقدامات مهم فرهنگی این فدراسیون را انجام ۱۷ دوره طرح تعالی معنوی دانست و تصریح کرد: این طرح با حضور مدرسان ورزش همگانی سراسر کشور در استان قم اجرا شد و تاکنون ۹۰۰ نفر به این دوره ها اعزام شدند.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار