دکتر ملایی در جلسه هیات رییسه فدراسیون ورزش های همگانی:نباید ورزش و آموزش را گران کنیم


دکتر افشین ملایی، سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در جلسه هیات رییسه این فدراسیون که به موضوع دوره های آموزشی و مربیگری اختصاص داشت، گفت: نباید ورزش و آموزش را گران کنیم. با صرفه جویی و حمایت اسپانسرها باید دوره های آموزشی با حداقل هزینه برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، در این جلسه که با حضور اعضای هیات رییسه برگزار شد، دکتر ملایی با تاکید بر اینکه آموزش رکن اصلی هر فدراسیونی است، گفت:  نباید به دوره های اموزشی صرفا به محلی برای  تامین درآمد نگاه کنیم ،اگر دوره های آموزشی به عنوان حلقه اول درآمدزایی مدنظر باشد، مسیر اشتباه و خطاست. 

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی همچنین گفت: برای صرفه جویی در هزینه ها، باید بومی سازی در دستور کار باشد. یکی از راه ها، استفاده از مدرسین همان استان یا استانهای همجوار باشد. فدراسیون باید در هزینه دوره های آموزشی تئوری و عملی کمترین شهریه را لحاظ کند و دنبال درآمدزایی نباشد.

در این جلسه مقرر شد انجمن ها و کمیته های تحت پوشش فدراسیون در برگزاری دوره ها و سمینارها ابتکار عمل بیشتری داشته باشند و شرایط حضور اسپانسرها را در برنامه ها و فعالیت های خود فراهم آورند.

در این جلسه همچنین دکتر محمد هاشمی به عنوان عضو جدید هیات رییسه فدراسیون معرفی و حکم خود را دریافت کرد.

 

انتهای پیام/ 


  • ۱۵:۵۰

  • ۱۳۹۸/۰۶/۲۶

  • ۱۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار