دیدار با مسئول مجموعه تفریحی ورزشی جهانگردی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در راستای نشست های صمیمی اعضای هیأت رئیسه کمیته بازیها و ورزش های الکترونیک استان با مسولین مجموعه های تفریحی و ورزش ، اعضاء این کمیته با مسئول مجموعه جهانگردی دیدار کرد.

در این دیدار محمد مهدی کاظمی ریاست و امیر عامری زاده نایب رییس آقایان و نیلوفر فروزنده سامانی نایب رییس بانوان و مهران برنجی زاده دبیر کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان به همراه رسول رضوانی مدیر مجموعه تفریحی و ورزشی جام دیجیتال و علی سلطانی مدیر مجموعه تفریحی و ورزشی اسطوره با ذاکری مدیر مجموعه تفریحی و ورزشی جهانگردی در محل هتل های جهانگردی استان اصفهان دیدار کردند.

در ابتدا محمد مهدی کاظمی هدف از تشکیل این جلسه را افزایش دوستی و همدلی بین اعضای هیأت رئیسه کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان با مسولین مجموعه های تفریحی و ورزش بیان نمود و گفت که می خواهیم با جمع بندی و هم افزایی نظرات دوستان مبحث گیم را به صورت یکپارچه و هماهنگ در سطح استان پیش ببریم.

در ادامه مبحث آسیب شناسی عدم استقبال خوب بانوان از سانس های اختصاصی نیز بررسی و هرکدام از حاضرین نیز نظرات خود را بیان کردند.

اعضای هیأت رییسه کمیته آمادگی خود را در حمایت و تلاش برای هرچه بیشتر شدن رونق مجموعه های تفریحی و ورزشی اعلام کردند و آقایان رضوانی و ذاکری و سلطانی نیز هماهنگی و همکاری با کمیته استان را در راستای اعتلای بازی های رایانه ای اعلام نمودند.

امیر عامری زاده در این دیدار در مورد اولین جشنواره کشوری بازیهای رایانه ای جوانان و برگزاری مرحله استانی آن توضیحاتی بیان نمود.

مقرر شد تا چهارشنبه ۲۵/۶/۹۴ مسولین مجموعه های تفریحی و ورزشی سانس های اختصاصی بانوان مجموعه خود را به خانم فروزنده اعلام نمایند تا با طراحی بنر و پوستر مخصوص تبلیغات گسترده شهری با  اخذ مجوز و مدیریت کمیته و تامین هزینه های آن توسط مجموعه ها اطلاع رسانی گسترده در سطح شهر انجام پذیرد.

درپایان اعضا از مجموعه تفریحی و ورزشی جهانگردی بازدید کردند و روند تکمیل آن را بازدید نمودند .

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار