دیدار حضوری افشین ملایی با فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش


افشین ملایی و جمعی از مدیران ارشد ورزش کشور به مناسبت «روز ارتش» با سرتیپ محمد حسن باقری؛ معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح و امیر پیمبری؛ رییس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگان، افشین ملایی در این دیدار که امروز پنجشنبه انجام شد، ضمن تبریک روز ارتش، یاد و خاطره شهدای جان بر کف ارتش جمهوری اسلامی ایران بویژه در دوران دفاع مقدس را گرامی داشت و افزود: امروز‌ عرصه های حفظ و حراست از مرزها به مدد ارتش همیشه آماده‌ کشور در بالاترین سطح ممکن قرار دارد که از این بابت خدای بزرگ را شاکریم.

ملایی در ادامه بر ضرورت کاهش کم تحرکی ملی در بهبود کیفیت نیروهای مسلح تاکید کرد و افزود: با تفاهم منعقد شده با سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح به دنبال هم افزایی در بهره گیری از زیرساخت های ملی از جمله زیرساخت های ورزشی متعلق به نیروهای مسلح و همچنین افزایش مشارکت ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای پروژه های مشترک با فدراسیون ورزش‌های همگانی هستیم که امیدواریم به زودی و‌ در آینده نزدیک شاهد تحول در این زمینه باشیم.

در این نشست سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و‌ جوانان، سرهنگ میرجلیلی؛ رییس سازمان بسیج ورزشکاران و جمعی دیگر از روسای فدراسیون های ورزشی هم حضور داشتند.


  • ۱۶:۰۲

  • ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

  • ۱۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار