دیدار رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با دبیر کل انجمن بین المللی TAFISAدیدار رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با دبیر کل انجمن بین المللی TAFISA

دکتر علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشورمان دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان جمعه ۱ تیرماه میهمان” ولفگانگ بومن” دبیر کل انجمن بین المللی TAFISA و عضو کمیسیون ورزش همگانی کمیته بین المللی المپیک بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، در این نشست دو ساعته که در محل کنگره انجمن آسیایی ورزش همگانی برگزار شد طرفین به ارائه آخرین دستاوردها در خصوص رشد و اشاعه ورزش همگانی و اقداماتی که در این زمینه صورت گرفته پرداختند .
ولفگانگ بومن دراین دیدار ضمن خیر مقرم به علی مجدآرا ازمدیریت خوب و سازنده فدراسیون ورزشهای همگانی ایران به منظور برخورداری از عملکردی مناسب تقدیر و تشکر به عمل آورد و افزود :
با توجه به پتانسیلی که فدراسیون ورزشهای همگانی ایران دارد برنامه ریزی نمودیم تا پروژه شهر فعال طی دستورالعملی با شرکت ۵ گروه در ایران اجرایی شود .
دبیر کل تافیسا خاطر نشان ساخت : ایران به عنوان اولین کشور خاورمیانه پروژه شهر فعال را اجرا می نماید .

وی در پایان با تاکید بر حمایت همه جانبه تافیسا از فدراسیون ورزشهای همگانی خواستار برگزاری برنامه های آموزشی و توسعه ای فدراسیون ایران همچون سالهای گذشته شد.
در ادامه این نشست دبیر کل انجمن بین المللی TAFISA ضمن تقدیر و تشکر از ترجمه کتب گفتمان نظام بین الملل و توسعه ورزش همگانی گفت : هر دوی این کتابها را مطالعه کردم ، موارد بسیار مهمی در این کتب آورده شده به همین خاطر مقرر شده ترجمه این کتب در کنگره تافیسا که سال آینده در توکیو ژاپن برگزار خواهد شد در اختیار شرکت کنندگان از سراسر جهان قرار گیرد .
و ی ادامه داد : ایران در زمینه گسترش ورزش همگانی در بین اقشار مختلف جامعه و در بین کشورهای عضو انجمن بین المللی تافیسا کارنامه و عملکرد بسیار مناسبی دارد به طوریکه این انجمن به طور جد خواستار برقراری همکاری و تعامل بیشتر در خصوص اعزام مدرس و مربی برای برگزاری دوره های مدیریت و رهبری در ورزش همگانیCLC ، شهر فعال ، شهروند فعال و جامعه فعال 3AC و ACTIVE CITY می باشد .

وی در ادامه تصریح کرد : کنگره های علمی و پروزه های علمی ایران به عنوان کشور مبدع در ورزش همگانی در تقویم تافیسا ثبت گردیده که امیدواریم با برگزاری رویدادهای بین المللی بتوانید کشوری پویا در دنیا و خاور باشید .

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار