رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی:

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی:

داوطلبان ورزشی سرمایه اجتماعی کشور هستند/ نیازمندی ورزش استان‌ها به ایده‌پردازی

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: با بهره‌گیری از علاقه‌مندان به توسعه ورزش فعالیت‌های اجرایی با کیفیت بهتری انجام خواهد شد و جذب و نگهداری داوطلبان ورزشی باید در اولویت برنامه‌های فرهنگی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، علی مجدآرا در جلسه با اعضای هیأت ورزش‌های همگانی استان اردبیل که در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد، اظهار کرد: توسعه و ارتقای ورزش همگانی نیازمند خلق روش‌های نوین و آگاهانه بوده و پیشبرد برنامه‌ها بدون توجه به علایق و انگیزه افراد بومی مناطق مختلف کشور امکان‌پذیر نخواهد بود.
وی افزود: به دلیل اهمیت ورزش‌ همگانی در افزایش بهداشت و سلامت جسمی و روانی جامعه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تمامی هیأت‌های استانی باید برنامه‌محور بوده و فعالیت‌های خود را به افراد خاص گره نزده بلکه با اهداف شاخص درنظرگرفته شده حرکت کنند.
رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی تصریح کرد: اکتفا کردن به برگزاری برنامه‌های کلیشه‌ای بدعت نامناسبی بوده که در برخی از فعالیت‌های ورزشی شاهد آن هستیم و نیازمند بازنگری و برنامه‌ریزی گسترده برای گرایش بیش از پیش مردم به سمت و سوی برنامه‌های دارای اولویت و رها شدن از اقدامات بی‌هدف هستیم تا باعث آشتی اقشار مختلف مردم با ورزش شود.
مجدآرا بر بومی‌سازی برنامه‌های ورزشی و افزایش خلاقیت در استان‌ها تأکید کرد و ادامه داد: جذب و نگهداری داوطلبان ورزشی باید در اولویت قرار گیرد و بر این اعتقادیم که با بهره‌گیری از علاقه‌مندان به توسعه ورزش فعالیت‌های اجرایی با کیفیت بهتری انجام خواهد شد.
وی در خصوص منع بکارگیری بازنشستگان در هیأت‌های ورزشی نیز گفت: این قانون به هیچ عنوان مشمول هیأت‌های ورزشی نخواهد شد، چرا که تصدی امور هیأت‌ها به عنوان شغل دولتی محسوب نشده و هماهنگی‌های لازم در این خصوص نیز توسط وزارت ورزش و جوانان انجام شده است.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار