رئیس فدراسیون ورزش همگانی: ایجاد امنیت شغلی و روانی برای مربیان ورزشی از اولویت های اصلی فدراسیون همگانی است


افشین ملایی: فدراسیون ورزش های همگانی بر خلاف سایر فدراسیون ها که مهارت محور اند، سلامت محور است بنابراین تمامی اقشار جمعیتی را شامل می شود و این اقدام نخستین گام در تاریخ کشور است که یک فدراسیون در راستای حمایت از ذی نفعان خود حرکت کرده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،  افشین ملایی در آئین عقد تفاهم نامه با بیمه تجارت نو خاطر نشان کرد: پس از وقوع پاندمی، مربیان ورزشی با چالش اشتغال روبرو شدند و خانواده های بسیاری درگیر مسئله معاش مربیان شدند. از آنجایی که استمرار خدمت مربیان در حوزه سلامت و ورزش از اهمیت بسیاری برای حوزه سلامت کشور برخوردار است، فدراسیون ورزش های همگانی وظیفه خود دانست که در راستای ایجاد امنیت روانی و ثبات شغلی شرایطی را برای اصلی ترین خادمان حوزه ورزش فراهم نماید.

ملایی یادآور شد: نیازهای مربیان در قالب خدمات باید پوشش داده بشود، در تلاش ایم که بسته ی خدمات مربیان باید به نقطه ی بهتری برسد و شرایط رقابتی فراهم بشود. اگر بتوانیم مکانیسمی تعریف کنیم که بیمه به مدت سه ماه بتواند از پوشش مالی برخوردار باشد، همین فرصت می تواند منجر به استقبال مربیان شود.

وی در خاتمه افزود: ورزش مرز ندارد، بیمه ای که به حوزه ورزش ورود کند در صورتی که بتواند شرایطی مساعدی را برای مربیان فراهم کند با اقبال میلیونی روبرو می شود.

 

انتهای پیام/


  • ۱۶:۴۵

  • ۱۳۹۹/۰۹/۲۵

  • ۱۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار