رئیس هیئت ورزش‌های همگانی چهارمحال و بختیاری انتخاب شد


مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های همگانی استان چهارمحال و بختیاری با حضور نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در مرکز این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،  انتخابات در این مجمع به دور دوم کشیده شد که در دور دوم مرتضی محمدیان با 8 رای از مجموع 16 رأی به عنوان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.

احمد گواری در این مجمع اظهار داشت: استفاده از نیروهای متخصص، ماهر، کارآمد و دلسوز اهمیت بسزایی در رشد و پیشرفت ورزش‌های همگانی دارد که باید در انتخابات به آن توجه شود.

وی افزود: قبول مسئولیت در شرایط کنونی بسیار سنگین است و کاندیداها با ورود به این عرصه باید بی‌توقع انتظارات ورزشکاران و مردم را برآورده کنند.

نائب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی بیان کرد: مخاطب ورزش‌های همگانی عامه مردم و ورزشکاران هستند و عدم توان ارزیابی در این رشته از دشواری‌های آن است.

گواری خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری کلاس ورزشی خوبی دارد همچنین افراد شاخصی در کشور در رشته‌های مختلف داشته است.

وی گفت: زیرپوشش قرار دادن ۵۰ درصد از مردم استان چهارمحال و بختیاری در ورزش‌های همگانی کاری بسیار دشوار است که امیدواریم رئیس هیئت بتواند در این امر موفق باشد.

نایب رئیس ورزش‌های همگانی تصریح کرد: داشتن برنامه و عدم موازی کاری، حرکت براساس برنامه، توجه به شهرستان‌ها و کمیته‌ها بسیار در پیشبرد اهداف ورزشی با اهمیت است.

انتهای پیام /


  • ۱۱:۰۲

  • ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

  • ۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار