راه اندازي مسابقات فريزبي در دو گروه بانوان و آقايان

راه اندازی مسابقات فریزبی در دو گروه بانوان و آقایان

رئیس انجمن فریزبی فدراسیون ورزش های همگانی:

مسابقات فریزبی در دو گروه بانوان و آقایان راه اندازی می شود

رئیس انجمن فریزبی فدراسیون ورزش های همگانی در اولین گردهمایی ودوره آموزشی ورزش فریزبی که به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصهفان و کمیته فریزبی این هیات برگزار شد گفت: فدراسیون به دنبال همگانی کردن و راه اندازی مسابقات در دوگروه مردان و زنان است.

مهندس صفا طباطبایی ادامه داد: انجمن فریزبی قصد دارد فریزبی را به مردم بشناساند و اسباب توسعه و ترویج این رشته ورزشی در بین خانواده ها را فراهم آورد. به همین خاطر از تمام روسای کمیته ها در ۳۳ استان کشور خواهشمندیم اگر پیشنهاد و راهکاری دارند که ما را در رسیدن به این هدف بزرگ یاری مرساند، از انتقال آن به انجمن دریغ نکنند.

 راه اندازی مسابقات فریزبی در دو گروه بانوان و آقایان

وی افزود: انمجن فریزبی ۱۷ هدف برای این رشته درنظر گرفته که اهم آن برنامه ریزی در مورد برگزاری کلاس مربیگری ، عملیاتی کردن مسابقات قهرمان کشوری،بررسی جایگاه فریزبی در فدراسیون جهانی و آسیایی، بررسی و تنظیم مسابقات قهرمان کشوری و فعال کردن گروه بانوان در رشته فریزبی است.

طباطبایی با بیان اینکه امیر مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی تاکید به فعال کردن گروه بانوان در رشته فریزبی دارند خاطر نشان کرد: با بررسی توانمندی کمیته های فریزبی در استان های کشور و تعامل بین روسا می توانیم رشته فریزبی را در بین خانواده ها توسعه دهیم و این رشته را همگانی کنیم.

لازم به ذکر است که اولین گردهمایی و دوره آشنایی با ورزش فریزبی به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و کمیته فریزبی این هیات با حضور بیش از پانزده رئیس کمیته از استان های کشور مانند گیلان ،تهران، کردستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، قم، آذربایجان غربی و کرمان و هرمزگان برگزار و در پایان جلسه ،در فضای باز کارگاه بازآموزی فریزبی برای روسای حاضر در این گردهمایی برگزار شد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار