رحمانی: طرح ملی نشاط اثرات مثبتی در استمرار ورزش مردم خواهد داشت


رییس هیأت ورزش های همگانی استان کرمانشاه گفت: فعالیت بدنی به‌قدری برای سلامت جسم و روح ما ضروری است که حتماً باید برای آن برنامه منظمی داشته باشیم و با ایده های جذاب برای استمرار آن برنامه ریزی کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی نریمان رحمانی ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: در شرایط کنونی که امکان انجام ورزش در بیرون خانه کم شده است، فعال بودن و انجام تمرینات تا حد امکان، اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی افزود: طرح ملی نشاط با ابتکار فدراسیون ورزش‌های همگانی و انجمن ورزش‌های الکترونیک با تلفیق بازی‌های الکترونیکی و فعالیت بدنی با هدف ایجاد تحرک در شرایط ویژه طراحی شده است که می تواند بسیار اثر بخش و کارا باشد.

دکتر رحمانی بیان کرد بازی های رایانه ای و الکترونیکی باید در راستای غنا بخشیدن به اوقات ورزش و فراغت جامعه و به ویژه خانواده‌ها، نوجوانان و جوانان باشد و باید این فرهنگ را در بین عموم مردم ایجاد کنیم که بازی‌های الکترونیکی نوعی ورزش هستند و باید مردم آن را باور داشته باشند.

 رحمانی در پایان گفت می توان از طرح ملی نشاط  بعنوان یکی از بهترین برنامه های افتخارآمیز در پایان سال ۱۳۹۹ و آغاز ۱۴۰۰ جهت پر کردن اوقات فراغت عموم مردم یاد کرد.


  • ۱۷:۱۱

  • ۱۴۰۰/۰۱/۰۴

  • ۵۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار