رشته فريزبي بايد به مردم شناسانده شود

رشته فریزبی باید به مردم شناسانده شود

رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان:

رشته فریزبی باید به مردم شناسانده شود

رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان هدف از گرفتن میزبانی اولین گردهمایی و دوره آموزشی ورزش فریزبی رابررسی راه های شناساندن این رشته به مردم خواند و گفت: باید با همفکری کاری کنیم که ورزش فریزبی در جامعه شناخته شود.

علی احمد حیدری افزود: برای بازی فریزبی تنها به یک بشقاب مخصوص که هزینه ناچیزی دارد احتیاج داریم و در هرفضایی مانند پارک و حیاط منزل هم می توانیم این رشته را بازی کنیم. این وی‍ژگی ها برای همگانی کردن یک رشته ورزشی کافی است .

وی افزود: این گردهمایی ها بستر مناسبی را برای تبادل تجربه ها و راهکارهای مناسب جهت همگانی کردن ورزش فریزبی فراهم می سازد. به وی‍ژه اینکه رئیس انجمن فریزبی آقای مهندس صفا طباطبایی و مهدی سلامی دبیر فنی و مسئول برگزاری مسابقات فدراسیون ورزش های همگانی نیز در این سمینار حضور داشتند و از نزدیک با روسای کمیته های ۱۷ استان کشور از جمله تهران، گیلان، کرمان، کردستان، خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان دیدار کردند.

در پایان این گردهمایی یک کارگاه آموزش فریزبی در سبک آلتیمت نیز برگزار شد که بسیار مورداستقبال شرکت کنندگان قرار گرفت. مهندس صفا طباطبایی  رئیس انجمن فریزبی فدراسیون ورزش های همگانی نیز کتاب آموزش فریزبی که به تازگی تالیف کرده بود را به همراه یک بشقاب فریزبی به همه حاضرین در این گردهمایی اهداء کرد.

 رشته فریزبی باید به مردم شناسانده شود

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار