رشد فرهنگ فاطمی در بین بانوان ورزشکار

رشد فرهنگ فاطمی در بین بانوان ورزشکار

رشد فرهنگ فاطمی در بین بانوان ورزشکار

نایب رئیس گروه بانوان هیات ورزش های همگانی استان اصفهان که مسئول هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز می باشددر جشنواره فرهنگی ورزشی زنان و دختران فاطمی گفت: هدف از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی زنان و دختران فاطمی رشد فرهنگ فاطمی در بین بانوان ورزشکار در فضایی شاد و معنوی است.

نسرین شاکری‌فرد مسئول هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان افزود :جشنواره فرهنگی ورزشی زنان و دختران فاطمی به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و امام خمینی(ره) و به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار ‌شد،هدف از این برنامه،رشد فرهنگ فاطمی در بین بانوان ورزشکار در فضایی شاد و معنوی است.

وی ادامه داد :بانو فاطمه زهرا(س) بهترین الگوی زنان مسلمان است و این بهترین فرصت برای ما است که الگوی زنان مسلمان را بیش از گذشته به بانوان ورزشکار معرفی کنیم.

مسئول هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان بیان داشت:پیش از برگزاری این مراسم از تمام هیأت های ورزشی استان خواستیم که بانوان ورزشکاری که در سطح کشور دارای مقام در موضوعاتی مانند مقاله‌نویسی،حفظ قرآن، پژوهشهای علمی و … بوده‌‌اند را به ما معرفی کنند و از ۱۰ نفر برتر صاحب این عناوین تجلیل نمودیم.

وی در پایان،حمایت از نوجوانان و جوانان ورزشکار،رسیدگی بیشتر به هیأت های ورزشی استان و رفع مشکلات مالی و افزایش سهم ورزشکاران اصفهانی در اردوهای تیمهای ملی کشور را از برنامه‌های اداره‌کل ورزش و جوانان در سال ۹۳ عنوان کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار