رضا آذریان: پویش آماده باش ورزش همگانی را توسعه داد / همدلی کمیته‌ها و هیات‌های استانی تحسین برانگیز بود


رضا آذریان رئیس هیات ورزش‎های همگانی خراسان رضوی گفت: اجرای پویش آماده باش به توسعه ورزش همگانی و گسترش فعالیت‌های ورزشی کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی، امیر سرتیپ رضا آذریان در پایان برگزاری برنامه‌های هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی در قالب پویش آماده باش اظهار کرد: اجرای پویش آماده باش یک ابتکار خوب از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی برساماندهی فعالیت‌ها و همکاری هیات‌های استانی در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های ورزشی بود.
وی افزود: جامعه ورزش همگانی کشور در چهارچوب این طرح تلاش کرد که حرکت خوبی در کشور برای افزایش فعالیت‌های ورزشی بین مردم انجام دهد و با اجرای بیش از 1800 برنامه توانست به اهداف برسد. در طی ایام اجرای این پویش در فضای مجازی شور و نشاط بسیاری برای انجام فعالیت‌های ورزشی درقالب فعالیت کمیته‌های تحت نظر فدراسیون انجام شد و شهر‌های مختلف کشور این موضوع مشاهد شد.
آذریان با اشاره همدلی و همراهی پرشور هیات‌های شهرستانی و کمیته‌های هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی، گفت: از ابتدای ابلاغ این طرح از سوی فدراسیون ما در هیات استان به همراهی تمامی کمیته‌ها و مسئولین شهرستانی به سرعت در قالب پویش آماده باش فعالیت خودمان را آغاز کردیم زیرا هیات از ابتدای شیوع بیماری کرونا و ایجاد محدودیت برای فعالیت‌های ورزشی در بستر فضای مجازی اقدامات موثری را انجام داده بود و فضای لازم برای آغاز فعالیت پویش کاملا آماده بود.
رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی ادامه داد: هدف همه ما توسعه ورزش‌ همگانی و افزایش فعالیت ورزشی در بین مردم است که همکارانم در کمیته‌ها و هیات‌های شهرستانی توانستند با تلاش و برنامه ریزی خوب خود به این موضوع کمک کنند و رشد فعالیت‌های ورزشی در نقاط مختلف استان احساس شد. پویش آماده باش و اقداماتی که در قالب این پویش برای مردم انجام شد حالا شناخته شده تر است و می‌تواند همچنان برای توسعه و فعالیت آن برنامه ریزی کرد.
وی گفت: طرح آوای همسایگی یکی دیگر از اقدامات خوب فدراسیون است که پس از پویش آماده باش به اجرای آن پرداخته‌ایم و معتقدم با برنامه ریزی این گونه اقدامات می‌توانیم مشارکت و حضور مردم را در برنامه‌های ورزشی به خصوص ورزش همگانی افزایش دهیم.
آذریان خاطرنشان کرد: باید تشکر کنم از رسانه‌ها و صدا و سیما که در طول این مدت به معرفی پویش آماده باش در سطح استان کمک کردند و همراه هیات ورزش همگانی در توسعه ورزش بین مردم هستند. همچنین مشارکت و پشتیبانی نهاد‌هایی مانند همکاری شهرداری، استانداری، اداره کل ورزش و جوانان به اجرای منظم برنامه‌ها کمک کرد و قاب تقدیر است

 

انتهای پیام/


  • ۱۴:۳۴

  • ۱۳۹۹/۰۷/۰۱

  • ۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار