رنگین کمان بادبادک ها در آسمان کویررنگین کمان بادبادک ها در آسمان کویر

جشنواره پرواز بادبادکها در پارک کوهستان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، جشنواره پرواز بادبادکها به مناسبت هفته قوه قضائیه و المپیک با مشارکت هیئت ورزشهای همگانی یزد، دادگستری کل استان، اداره ورزش و جوانان شهرستان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.
در این جشنواره خانوادگی که با استقبال پرشور مردم یزد برگزار شد، شرکت کنندگان در سه رده بهترین اوج، خلاق ترین بادبادک و بهترین بادبادک با موضوع قوه قضائیه و المپیک به رقابتی شاد با یکدیگر پرداختند که در خاتمه به سه نفر از نفرات برتر هر رده جوایزی اهدا شد.
گفتنی است این جشنواره با حضور عرشیان، معاون فرهنگی دادگستری استان، داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان، امین سامعی، روابط عمومی این هیئت، مهدی خضری، معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و دیگر علاقه مندان همراه با گزازش محمد تخته دار برگزار شد.
از نکات ویژه جشنواره پرواز بادبادک ها می توان به تحرک، ورزش و کارگروهی در خانواده ها و کمک به شکوفایی خلاقیت کودکان در ساخت بادبادک اشاره کرد،.

***

برگزاری آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات فریزبی استان یزد
تیم شمسی الف قهرمان و ایساتیس به مقام دوم رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، اولین دوره مسابقات فریزبی در استان یزد، تحت عنوان جام رمضان، با حمایت مالی ایران خودرو نمایندگی جعفری نژاد با قهرمانی تیم شمسی الف به پایان رسید.
در این دوره از مسابقات که با حضور ۶ تیم با نامهای ایران خودرو، ایساتیس، تنگ چنار، شمسی الف، شمسی ب و دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، تیم ها در دو گروه به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان تیم های شمسی الف و ایساتیس موفق به حضور در دیدار پایانی شدند.
در دیدار پایانی این مسابقات که در سالن شاهدیه یزد و با حضور خانواده های تماشاچی برگزار شد، تیم شمسی موفق به شکست تیم ایساتیس شد و عنوان قهرمانی را به دست آورد، تیم شمسی ب نیز به مقام سوم مسابقات دست یافت.
در آیین اختتامیه این مسابقات که با حضور مسعود شریعتی، مدیر کل ورزش و جوانان استان، محمدرضا هاشمی، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، آتوسا گرجی، رئیس کمیته فریزبی استان و دیگر مسئولان این کمیته برگزار شد، کاپ قهرمانی و مدال تیم های اول تا سوم به ایشان اهدا شد.
مسعود شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان در سخنانی با اشاره به روند رو به رشد ورزش همگانی در استان یزد، ادامه داد: استان یزد در عملکرد ورزش همگانی با توجه به تلاشهایی که در سالهای گذشته انجام شده است، جزو بهترین استانها در عملکرد است و امیداوریم که هرچه بیشتر مردم به ورزش گرایش داشته باشند.
شریعتی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ورزش فریزبی که تازه در استان یزد معرفی شده است افزود: فریزبی، ورزشی مفرح، شاد و خانوادگی است که در هرجا و با کمترین امکاناتی می توان آن را بازی کرد و بسیار در دسترس است.
وی ادامه داد: کمیته فریزبی استان که توسط افرادی با انگیزه و جوان اداره می شود، می تواند هرچه بیشتر به مردم یزد معرفی شود که الان شاهد هستیم در روستای شمسی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان سخنانش از حمایت های بخش خصوصی از ورزش تشکر کرد.

انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار