اصفهان برنده دور رفت مسابقات آلتیمیت فریزبی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته فریزبی این هیات در ماه گذشته دوره های آموزشی مختلفی برگزار کرد.

رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: کلاس مربیگری توجیهی فریزبی ویژه بانوان با حضور ۲۳ نفر در تاریخ هفتم و هشتم خرداد ماه به مربیگری خانم سودابه زبر جد با موفقیت به پایان رسید.

علی احمد حیدری ادامه داد: در راستای ترویج رشته کم هزینه و مهیج فریزبی ، آموزش و معرفی این رشته را در شهرستان ها نیز آغاز کرده ایم که چندی پیش در شهرستان دولت آباد برای خانواده ها با تفکیک آقایان و بانوان کلاس آموزش فریزبی برگزار کردیم. در این دوره بنده به عنوان رئیس کمیته فریزبی هیأت ورزشهای همگانی استان و نائب رئیس کمیته خانم لیلا طبیبیان حضور داشتیم. از مصطفی داوری جهت برگزاری کلاس آموزش فریزبی و نمایش تیم های بزرگسالان و نوجوانان آن شهرستان تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با تکیه بر مبانی ارزشمند اخلاقی مذهبی و ورزشی به عنوان الگوی نسل جوان کشور معرفی و در میادین ملی و بین المللی همواره سر افراز و موفق باشند.

حیدری به برگزاری مسابقات آلتیمیت فریزبی منطقه ۴ کشور قبل از آغاز ماه مبارک رمضان اشاره کردو گفت:این مسابقات به میزبانی کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان بین تیم های استان اصفهان و استان چهار محال و بختیاری به سرپرستی مهندس داود سجادی دهکردی رئیس کمیته فریزبی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در پایان این رقابت ها تیم اصفهان موفق شد با نتیجه ۱۷ بر ۸ به پیروزی برسد. دور برگشت این رقابت ها بعد از ماه مبارک رمضان به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.

وی در پایان به دوره های بازنگری کلاس های آموزش فریزبی اشاره کرد و گفت: برای اینکه وقفه ای در روند آموزشی ایجاد نشود هرچند وقت یکبار اقدام به برگزاری دوره های بازنگری می کنیم. در همین راستا دوره بازنگری کلاس های آموزشی آقایان و بانوان شهرستان خوانسار را برگزار کردیم که با استقبال فراوان روبرو بود .شایان ذکر است که تیم خوانسار با ممارست و جدیدت تمرینات خود را انجام می دهد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار