گردشگران اصفهان -09133037251

رونمایی از طرح کلوپ گردشگری

گردشگران اصفهان -09133037251

رونمایی از طرح کلوپ گردشگری

در نمایشگاه صنعت گردشگری

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته گردشگری این هیات در اولین سال حضور خود در نمایشگاه صنعت گردشگری اصفهان از طرح کلوپ گردشگری اصفهان رونمایی کرد.

رئیس کمیته گردشگری ورزشی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت:این کمیته به منظور جذب و ساماندهی علاقه مندان به گردشگری ورزشی اقدام به عضو گیری ایشان در قالب کلوپ گردشگری اصفهان کرده است.

مهران سلطان الکتاب افزود:این کمیته با هدف آشنایی بیشتر شهروندان با مبحث گردشگری ورزشی و جذب علاقه مندان به این صنعت در هفتمین نمایشگاه صنعت گردشگری اصفهان شرکت و برای اولین بار در این نمایشگاه از طرح کلوپ گردشگری رونمایی کرد.

وی ادامه داد:کلوپ گردشگری فرصت مناسبی است برای دوستداران و علاقمندان به گردشگری است تا با پرداخت تنها ۱۰ هزار تومان خود و خانواده شان را بیمه کرده و از خدمات ویژه ای بهره مند شوند.

رئیس کمیته گردشگری ورزشی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با بیان اینکه عضویت در کلوپ گردشگری اصفهان مزایایی دارد اضافه می کند:

از جمله مزایای داشتن کارت کلوپ کردشگری بیمه حوادث کلیه اعضای کلوپ و خانواده تحت تکلف ایشان به مدت یک سال، تخفیف ویِژه تور های داخلی و خارجی، امکان استفاده از خدمات شرکت بیمه ایران با تخفیف و اقساط بلند مدت و امکان استفاده از باشگاههای ورزشی و استخرها با تخفیف ویژه است.

سلطان الکتاب خاطرنشان کرد: کلوپ گردشگری یک کار زیر ساختی در گردشگری ورزشی است و سعی می کنیم در عمل گردشگری ورزشی را به شهروندان معرفی کنیم.

جهت اطلاع بیشتر با تلفن :۰۹۱۳۱۲۵۰۲۲۱ تماس حاصل فرمایید .

گردشگران اصفهان-09133037251

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار