رییس انجمن پیلاتس خبر داد :

رییس انجمن پیلاتس خبر داد :

نمایشگاه تخصصی پیلاتس بهمن ماه برگزار می شود

رییس انجمن پیلاتس از برگزاری نمایشگاه تخصصی پیلاتس در بهمن ماه جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، رییس انجمن پیلاتس کشور در گفتگو با روابط عمومی از برگزاری نمایشگاه تخصصی پیلاتس در بهمن ماه جاری خبر داد .
ایمان متقیان نژاد با اشاره به برنامه های آتی این انجمن در سال جاری اظهار داشت : بر اساس تقویم انجمن در بهمن ماه سال جاری برای اولین بار در نظر داریم نمایشگاهی جهت معرفی ابزار و وسایل تخصصی پیلاتس ، ماشین پیلاتس و کتابهای تخصصی در این زمینه برگزار کنیم تا علاقه مندان با تجهیزات استاندارد این ورزش آشنا شده و امکان تهیه مستقیم برایشان فراهم شود.

وی گفت : همچنین در نظر دارم در حاشیه این نمایشگاه کارگاه آموزشی کار با فوم رول و رینگ و کارگاه جدیدی تحت عنوان “هندی پیلاتس” با استفاده از کشی جدیدی با این نام مخصوص انگشتان دست برای مربیان برگزار نمایم.

متقیان نژاد تصریح کرد : از دیگر برنامه های انجمن در بهمن ماه امسال،برگزاری مسابقات پیلاتس بانوان به میزبانی همدان و کمیته پیلاتس این شهر به مناسبت دهه مبارک فجر است که به زودی شرایط و اطلاعیه های آن اعلام میگردد.

رییس انجمن پیلاتس در پایان گفت : امیدواریم با شعار همیشگی ” #موفقیت _ادامه _دارد ” هر روز شاهد رشد و پر مخاطب تر شدن این رشته ورزشی باشیم.

انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار