رییس فراکسیون وررش مجلس شورای اسلامی :ورزش همگانی را به عنوان یک رسالت باید همگانی کنیم


نماینده مردم فیروز آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اصلاح سبک زندگی مردم ، اظهار داشت : ورزش همگانی رابه عنوان یک رسالت باید نهادینه کنیم .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد مهدی فروردین در طرح ملی رونمایی از شهر فعال با اشاره به زندگی ماشینی و آپارتمان نشینی و مشکلات فراوان اقتصادی ، رسالت مجلس شورای اسلامی را رفع موانع همگانی کردن ورزش دانست و اصلاح سبک زندگی مردم را مورد توجه قرار داد.
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : ورزش همگانی را باید به عنوان یک رسالت نهادینه کنیم و تحقق این هدف مهم باید از آموزش و پرورش آغاز شود که در این راستا مجلس شورای اسلامی نیز یکی از اولویت های خود را قوانین حمایتی برای ترویج ورزش همگانی و رفع موانع تبیین کرده است .

محمد مهدی فروردین با ابراز خرسندی از نگاه وزارت ورزش و جوانان به مقوله ورزش همگانی تصریح کرد : هر طرحی را که در راستای همگانی شدن ورزش به فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ارائه شود ، مورد حمایت قرار خواهد گرفت و این آمادگی را داریم که به عنوان خادم مردم در زمینه همگانی شدن ورزش ، موانع و مشکلات را در جایگاه قانونگذاری رفع کنیم .

انتهای پیام/


  • ۱۰:۲۷

  • ۱۳۹۹/۰۶/۱۷

  • ۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار