رییس هیات ورزشهای همگانی خراسان رضوی : محرومیت زدایی در حوزه ورزش همگانی اولویت هیأت خراسان رضوی است


رضا آذریان گفت : بر ضرورت محرومیت زدایی در حوزه ورزش همگانی واقفیم و در تلاشیم تا احساس محرومیت نسبت به ورزش و امکانات ورزش همگانی را بین اقشار گوناگون جامعه کاهش دهیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورذزشهای همگانی ، رضا آذریان رئیس هیات ورزشهای همگانی خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ضمن تاکید بر ضرورت محرومیت زدایی در حوزه ورزش همگانی در سطح جامعه یادآور شد: در تلاشیم تا احساس محرومیت نسبت به ورزش و امکانات ورزش همگانی را بین اقشار گوناگون جامعه کاهش دهیم و ورزش را به عنوان تقاضا و خواست عمومی در بین مردم ترویج کنیم.

 آذریان در ادامه با اشاره به رویکرد بازاریابی اجتماعی، گفت: در ابتدا باید نیازهای ورزشی مردم را احصاء و متناسب با آن نیاز برنامه آموزشی برگزار کنیم.

 وی در خصوص ضرورت تغییر نگرش مردم نسبت به ورزش همگانی گفت: هر امری که پذیرش و دعوت همگانی را می طلبد، متاسفانه در حوزه سیاست گذاری با وارونگی مواجه می شود! با توجه به رویکرد جدید فدراسیون، برنامه‌ریزی از پایین به بالا صورت خواهد گرفت، یعنی ابتدا خواسته مردم را می شنویم و بعد خدمات آموزشی مان را مبتنی بر نیازشان تعریف می کنیم. هدف ما عرضه خدمات ورزشی با رویکرد بهبود سلامتی است.

 وی در پایان اظهار داشت: آموزش سلامت، فرآیندی است که با ترکیبی از رویکرد های تغییر سبک زندگی می تواند به افراد، خانواده ها در تصمیم گیری آگاهانه در مورد موضوعات مرتبط با دستیابی، بازیابی و حفظ سلامت کمک کند؛ همچنین برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر آگهی های خدمات عمومی، با اهالی فرهنگ و هنر استان هماهنگی های لازم انجام شده تا با کمکشان اندکی از این خلاء ها را پر کنیم.

 

انتهای پیام /


  • ۱۶:۲۹

  • ۱۳۹۸/۰۴/۱۵

  • ۱۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار